arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۴۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۲۰ - ۳۰ دی ۱۳۹۷

نتانیاهو تلویحا مسئولیت حمله امروز به سوریه را برعهده گرفت

«بنیامین نتانیاهو» روز شنبه با اظهاراتی در مورد همزمانی حمله تازه به سوریه و سفر او به چاد، تلویحا مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت. وی که این سخنان را در سفر خود به چاد مطرح کرد، گفت: «سیاست اسرائیل در قبال ایران یکسان است چه در خانه باشم و چه در چاد.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نتانیاهو تلویحا مسئولیت حمله امروز به سوریه را برعهده گرفت«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه با اظهاراتی در مورد همزمانی حمله تازه به سوریه و سفر او به چاد، تلویحا مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.

وی که این سخنان را در سفر خود به چاد مطرح کرد، گفت: «سیاست اسرائیل در قبال ایران یکسان است چه در خانه باشم و چه در چاد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی این سخنان را مطرح می‌کند که ظهر امروز منابع خبری از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه خبر دادند.

یک منبع نظامی به شبکه الاخباریه سوریه گفت که پدافند هوایی سوریه به بهترین نحو این حمله را دفع کرده است.

این منبع تأکید کرد که حملات هوایی صهیونیست‌ها به منطقه جنوب بوده و نتوانسته است هیچ یک از اهداف خود را محقق کند.

وزارت دفاع روسیه نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد جنگنده‌های اف-۱۶ رژیم صهیونیستی از خارج از سوریه، این حمله را انجام داده‌اند، اما پدافند هوایی سوریه توانسته موشک‌ها را رهگیری و ساقط کند.

در سال‌هایی که از بحران سوریه می‌گذرد، رژیم صهیونیستی بارها به بهانه مقابله با حضور ایران، مناطق مختلف سوریه را هدف قرار داده است. نتانیاهو هفته گذشته رسما به انجام این حملات اذعان کرد.

نظرات بینندگان