arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۶۴۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۷ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

دیدار روحانی با سیدعلی خمینی، در بیت تاریخی امام(ره) در نجف +عکس

دکتر روحانی در بازدید از بیت قدیمی امام راحل در نجف اشرف همچنین با حجت الاسلام علی اکبر محتشمی پور نماینده دفتر نشر آثار امام خمینی (ره) در این شهر و همچنین حجت الاسلام سید علی خمینی یادگار امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کرد.روحانی و هیات همراه او همچنین از بخش های مختلف بیت امام راحل و همچنین کتابخانه و حوزه علمیه امام خمینی در جوار بیت بازدید به عمل آورد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در نجف اشرف از بیت قدیمی بنیانگذار جمهوری اسلامی در این شهر مقدس دیدن کرد.

به گزارش ایرنا، دکتر روحانی و هیات همراه صبح چهارشنبه در بازدید از بیت قدیمی امام راحل در نجف اشرف همچنین با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر محتشمی پور نماینده دفتر نشر آثار امام خمینی (ره) در این شهر و همچنین حجت الاسلام سید علی خمینی یادگار امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کرد.

روحانی و هیات همراه او همچنین از بخش های مختلف بیت امام راحل و همچنین کتابخانه و حوزه علمیه امام خمینی در جوار بیت بازدید به عمل آورد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح چهارشنبه از کربلا عازم نجف شد و در بدو ورود به زیارت حرم مطهر امام علی (ع) و سپس به دیدار آیت الله سیستانی مرجعیت عالی عراق در بیت ایشان رفت.

روحانی قرار است در ادامه این سفر با چندتن دیگر از مراجع تقلید حوزه علمیه نجف اشرف نیز دیدار و گفتگو کند.

نظرات بینندگان