کد خبر: ۴۶۵۳۳۱
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۲۳ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

معرفی پی دی اف "تاریخ‌ما"

این روزها اینترنت پر است از کتاب‌های مهندسی، برنامه نویسی و ریاضی. در این میان به دلایل نامعلوم کتاب‌های حوزه علوم انسانی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کتابخانه تاریخ ما از قدیمی ترین سایت های مرتبط با کتاب های علوم انسانی است که کتب تاریخی و مذهبی را منتشر میکند.

هزینه بالای خرید کتاب‌های فیریکی و ضرورت صرف زمان زیاد برای یافتن کتاب در کتابخانه‌ها سبب شده است تا روز به روز طرفداران کتاب‌های الکترونیکی و یا سایت‌های دانلود کتاب بیشتر و بیشتر شود.

این روزها اینترنت پر است از کتاب‌های مهندسی، برنامه نویسی و ریاضی. در این میان به دلایل نامعلوم کتاب‌های حوزه علوم انسانی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.

لذا دست یابی به کتاب‌ها و منابع دسته اول این حوزه از طریق اینترنت یکی از مهم‌ترین نیازهای دانشجویان و اساتید است.

کتاب های تاریخی و مذهبی

پی دی اف تاریخ‌ما از جمله وبسایت‌هایی است که به طور گسترده در این حوزه وارد عمل شده است. قطعا با ورود به این سایت ساعات طولانی را در آن خواهید گذراند زیرا تنوع کتاب‌ها بسیار بوده و حجم وسیع منابع قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. دسته بندی دقیق کتاب‌ها و دسترسی سریع و راحت به مطلب مورد نظر سبب شده است تا کاربران استقبال قابل توجهی را از آن به عمل آورند.

کتاب‌ها به دسته‌های کتاب‌های مرجع، کتاب‌های تاریخی، کتاب‌های ادیان، دیوان شعر، سفرنامه‌ها، فلسفه، دانلود رمان و کتاب‌های صوتی تقسیم شده تا دسترسی به آنها سریع تر انجام شود. لذا اگر به دنبال کتاب خاص دانشگاهی یا عمومی هستید می‌توانید در این وبسایت جست و جو کرده و آن را بیابید.

نکته بسیار جالب در رابطه با پی دی اف تاریخ‌ما این است که اگر کتاب مد نظر خود را نیافتید می‌توانید از طریق بخش سفارش کتاب آن را از مدیران این سایت درخواست کنید. پی دی اف تاریخ ما در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت کتاب مورد نظر شما را در وبسایت منتشر خواهند کرد. کتاب بیشعوری از محبوب ترین کتاب های داخل این سایت است. و سایتی مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی است.

 

نظرات بینندگان