arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۶۷۷۱۳
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۰۹ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۸

جاده ترانزیتی تهران - مشهد بازگشایی شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده سبزوار - شاهرود که دیشب به علت سیلاب در محدوده استان سمنان بسته شده بود، بامداد شنبه بازگشایی شد. جاده سبزوار - شاهرود بخشی از جاده تهران - مشهد است. شب گذشته سیلاب گسترده در بسیاری از مناطق جاده تهران - مشهد از جمله منطقه عباس آباد موجب تخریب راه‌های دسترسی و از بین رفتن بخش‌های مختلف از دشت استان سمنان و خراسان رضوی شده بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده سبزوار - شاهرود که دیشب به علت سیلاب در محدوده استان سمنان بسته شده بود، بامداد شنبه بازگشایی شد.

شب گذشته سیلاب گسترده در بسیاری از مناطق جاده تهران - مشهد از جمله منطقه عباس آباد موجب تخریب راه‌های دسترسی و از بین رفتن بخش‌های مختلف از دشت استان سمنان و خراسان رضوی شده بود.

سرهنگ هادی امیدوار در گفتگو با ایرنا افزود: اکنون جاده‌های فرعی فیلخانه، بوژان و هلالی در شهرستان نیشابور، شاندیز به زشک، طرقبه - جاغرق و طرقبه - کنگ در شهرستان طرقبه شاندیز، حصار - دو آبی در شهرستان درگز، چناران - اخلمد در شهرستان چناران، خین عرب - گیزی، کیلومتر ۲۵ جاده قدیم مشهد -چناران و جاده روستای گوری - گورپان در شهرستان جغتای به دلیل جاری شدن سیل و طغیان رودخانه‌ها همچنان بسته است.

وی اظهار کرد: در آزاد راه شهید شوشتری نیز مه گرفتگی و محدودیت دید وجود دارد و در سایر جاده‌های استان وضعیت عادی و ترافیک روان است.

خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که ۶ هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

نظرات بینندگان