arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۷۶۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۸ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

توضیحات پلیس درباره برخورد با مسافربران شخصی در محدوده میرداماد

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ درباره برخورد پلیس با مسافربران شخصی در محدوده میردادماد توضیحاتی را ارائه کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ درباره برخورد پلیس با مسافربران شخصی در محدوده میردادماد توضیحاتی را ارائه کرد.

سرهنگ مجید رضایی (معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ) درباره برخورد پلیس با مسافربران شخصی در بلوار میرداماد گفت: برخی شهروندان از تخلفات مسافربران شخصی در خیابان میرداماد مقابل متروی میرداماد که باعث ناهنجاری‌های اجتماعی در این محدوده شده‌ بود، ابراز نارضایتی کرده و از پلیس درخواست داشتند تا با این تخلفات برخورد کند.

وی ادامه داد: پلیس طرحی را مبنی بر برخورد با متخلفان و مسافربران شخصی که مزاحمت‌های ترافیکی و شهروندی برای شهروندان ایجاد می‌کردند، در این محدوده اجرا کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه این طرح با همکاری تاکسیرانی در حال اجراست، خاطرنشان کرد: قطعا در هنگام اجرای این طرح مشکلاتی ایجاد خواهد شد. رانندگان متخلف نیز پس از توقیف وسیله نقلیه و اعمال قانون به دادگاه معرفی می‌شوند تا مقامات قضایی برخورد لازم را انجام دهند.

سرهنگ رضایی تصریح کرد: بی‌نظمی‌های رانندگان در این محدوده وضعیت ترافیکی را از وضعیت عادی خارج می‌کند. ما تلاش می‌کنیم وضعیت مناسب را ایجاد کنیم و با تاکسیرانی نیز هماهنگ شده که تاکسی به اندازه کافی در این محدوده قرار دهد تا تردد مسافران مختل نشود.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان