arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۷۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸

سرمربی السد: دیدار با پرسپولیس بازی خداحافظی من و پایان فوتبال ژاوی است

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: دیدار با پرسپولیس بازی خداحافظی من و پایان فوتبال ژاوی است و به همین خاطر امیدوارم هواداران به ورزشگاه آزادی بیایند تا روز خاطره انگیزی رقم بخورد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی السد:دیدار با پرسپولیس بازی خداحافظی من و پایان فوتبال ژاوی استژوزوالدو فریرا سرمربی تیم فوتبال السد قطر در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با بیان این مطلب افزود: این بازی برای تیم ما یک مسابقه خاص محسوب می شود چرا که هر بار السد به تهران آمده هدف ویژه ای را دنبال می کرده است.
وی افزود: ما سال گذشته برای صعود به ورزشگاه آزادی آمدیم اما این بازی هم برای ما شرایط خاص خودش را دارد. ما برای صعود نیاز به برد در این بازی داریم این در حالی است که کار پرسپولیس در آسیا تمام شده است.
سرمربی پرتغالی السد قطر با اشاره به خداحافظی اش از دنیای مربیگری اضافه کرد: دیدار فردا برابر پرسپولیس، بازی خداحافظی من از السد و پایان فوتبال ژاوی است به همین دلیل بازی فردا برای ما مهم خواهد بود. 
وی افزود: شرایط برای بازی فردا متفاوت است چرا که هیچ فشاری روی هر دو تیم نیست. امیدوارم که بازی خیلی خوبی باشد و تماشاگران زیادی هم بیایند چرا که این بازی هم برای من و هم برای ژاوی مهم خواهد بود و می‌خواهیم روز خاطره‌انگیزی داشته باشیم.
فریرا سپس با اشاره به شکست تیمش در فینال امیر کاپ قطر و تاثیرش روی این بازی اضافه کرد:‌ امیرکاپ برای ما تمام شد و به بازی آینده تیم مان فکر می کنیم. در فوتبال طبیعی است که یک روز می برید و یک روز می بازید. ما بازی‌های خوبی در آن مسابقات انجام ندادیم اما بازی فردا با پرسپولیس متفاوت است و برای ما مهم این است که به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا برویم.
وی در خصوص اینکه فشردگی بازی امیرکاپ با بازی پرسپولیس اضافه کرد: فرصت زیادی برای آماده ‌سازی نداشتیم اما برای موفقیت در این بازی آماده هستیم چرا که السد به این گونه بازی‌ها عادت دارد. می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم چرا که میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این بازی را می‌بینند.
پدرو میگوئل مدافع میانی پرتغالی السد هم که در این نشست فریرا را همراهی می کرد، گفت: پرسپولیس از آسیا حذف شده اما بازی فردا برای ما مهم است چرا که به دنبال سه امتیاز هستیم و می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم تا تماشاگران از این بازی لذت ببرند. همیشه بازی مقابل پرسپولیس دشوار است هرچند که این تیم حذف شده است.
مدافع میانی السد قطر خاطرنشان کرد: ما همه نکات بازی پرسپولیس را می‌دانیم و شناخت خوبی از این تیم داریم اما این طور نیست که فقط روی یک بازیکن حریف متمرکز باشیم و برای همه بازیکنان پرسپولیس احترام قائل هستیم. فردا ما فقط روی تیم پرسپولیس تمرکز کرده‌ایم نه یک بازیکن خاص و بازی‌های این تیم را تماشا کردیم تا از آن شناخت داشته باشیم.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان