کد خبر: ۴۷۹۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۵ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

پلمب انبار یک فروشگاه زنجیره‌ای با ۱۳۰ تن برنج تقلبی در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به کشف یک انبار حاوی ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی در شهر آفتاب گفت: این میزان برنج در انبار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جنوب شهر تهران کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به کشف یک انبار حاوی ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی در شهر آفتاب گفت: این میزان برنج در انبار یکی از فروشگاه های زنجیره ای جنوب شهر تهران کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در تشریح این خبر اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، مشخص شد که یکی از فروشگاه های زنجیره ای در محدوده غرب تهران، اقدام به فروش برنج نامرغوب و تقلبی به شهروندان می کند که با هماهنگی از سوی مرجع قضائی تیمی از ماموران این یگان به همراه مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی و اتحادیه بنکداران تهران، به محل اعزام و در بررسی های انجام شده، اجناس مذکور کشف و تقلبی بودن آن توسط کارشناسان سازمان تعزیرات حکومتی، محرز شد.

وی افزود: در ادامه مالکان برنج های نامرغوب بازداشت و در تحقیقات انجام شده مشخص شد که در انبار مرکزی در محدوده شهر آفتاب تهران که مربوط به همین فروشگاه زنجیره ای است مقادیر بیشتری برنج های تقلبی وجود دارد که بلافاصله با هماهنگی های انجام شده به محل اعزام و مشخص شد دست اندرکاران این فروشگاه حدود ۱۳۰ تن برنج را که روی کیسه آن عنوان برنج ایرانی درج شده بود را انبار کرده اند و این در حالی است که محتویات برنج های مذکور ۲۰ درصد ایرانی و ۸۰ درصد پاکستانی است.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: این برنج های تقلبی با قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ در اختیار شهروندان قرار می گرفت که در حال حاضر تا تعیین تکلیف از سوی مرجع قضائی محل مذکور پلمب شده است.

نظرات بینندگان