arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۷۹۵۸۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۴ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

فلاحت پیشه: منطقه مورد درگیری مسلحانه در اسلام آباد غرب، تحت کنترل است

رئیس کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس گفت: منطقه‌ای که در آن درگیری مسلحانه در اسلام آباد غرب رخ داده است تحت کنترل بوده، امیدواریم با سرنخ‌های موجود عوامل و ضاربان شناسایی و دستگیر شوند.شب گذشته بر اثر درگیری مسلحانه کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آباد غرب با خودرویی که در صدد متوقف کردن آن در شهرک جهاد بودند و سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به خودروی مأموران کردند، سروان کوروش حاجی مرادی در اثر جراحات وارده به شهادت رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس گفت: منطقه‌ای که در آن درگیری مسلحانه در اسلام آباد غرب رخ داده است تحت کنترل بوده، امیدواریم با سرنخ‌های موجود عوامل و ضاربان شناسایی و دستگیر شوند.

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به درگیری مسلحانه در منطقه‌ای از اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه گفت: متأسفانه در این حادثه سروان حاجی مرادی رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب به شهادت رسیدند و یک نفر از عزیزان ناجا هم به صورت سطحی مجروح شد.

وی توضیح داد: فرمانده و نیروهای جان بر کف ناجا با یک خودرویی که نسبت به آنها ظن اقدام تروریستی می‌رفت درگیری مسلحانه پیدا کردند. آنها پلاک ماشین را دستکاری کردند و به دنبال حضور در محل تجمع مردم در مراسم شهادت حضرت علی (ع) بودند با توجه به ظن تروریستی بودن آنها نیروهای جان فشان ناجا با آنها درگیر شدند که در نهایت یکی از آنها به شهادت رسید و در نهایت این افراد به هدف خود نرسیدند.

نماینده اسلام آباد غرب با بیان اینکه کل منطقه تحت کنترل است ابراز امیدواری کرد که با سرنخ‌های موجود هر چه سریع‌تر خودرو و عوامل آن شناسایی و دستگیر شوند. ما منتظر نتیجه پیگیری‌ها هستیم.

به گزارش ایسنا، شب گذشته بر اثر درگیری مسلحانه کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آباد غرب با خودرویی که در صدد متوقف کردن آن در شهرک جهاد بودند و سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به خودروی مأموران کردند، سروان کوروش حاجی مرادی در اثر جراحات وارده به شهادت رسید.

فلاحت پیشه همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به سفر هیأتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به نروژ با دعوت رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس نروژ اشاره و اظهار کرد: راه اندازی خط اعتباری یک میلیارد یورویی از مهمترین مباحثی است که در این جلسه پیگیری می‌شود. پیش از این این سفر یک بار به تعویق افتاد که دلیل آن پیش بینی نشدن ملاقات‌های مورد درخواست ما در این سفر بود که این بار این موضوع محقق شده است.

نظرات بینندگان