arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۸۲۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۸ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

وضعیت نساجی تا یکشنبه مشخص می‌شود/مالکان نساجی حاضر بودند تیم را هبه کنند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: هر دو مالک گفتند ما را معاف کنید و به هر فردی که دوست دارید باشگاه را واگذار کنید و ما هم به‌صورت مجانی باشگاه را می‌دهیم تا شما تعیین و تکلیف کنید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، پس از تجمع هواداران نساجی در مقابل استانداری و مذاکره نمایندگان هواداران با نماینده استاندار (استاندار در استانداری حضور نداشت)، هواداران به سمت اداره‌کل ورزش و جوانان حرکت کردند و در سالن اجتماعات این اداره‌کل نشستی با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، مشکلات این باشگاه را مطرح کردند.

پس از اختلافاتی که میان دو مالک باشگاه «فرهاد صنیعی‌فر سهام‌دار ۶۰ درصدی و رضا حدادیان سهام‌دار ۴۰ درصدی» از نیم‌فصل دوم فصل قبل به‌وجود آمد، همچنان این مشکلات ادامه پیدا کرد و در اواخر ماه مبارک رمضان جلسه‌ای با حضور احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران و حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با حضور دو مالک در تهران برگزار شد و مقرر شد که باز هم این دو مالک فصل جدید را در کنار هم سپری کنند اما از آن تاریخ تا امروز هنوز هیچ اتفاقی نیفتاد و باشگاه نساجی مدیرعامل و ارکان، سرپرست، سرمربی و کادر فنی، مدیر رسانه‌ای و ... ندارد.

با توجه به اتمام قرارداد ۱۳ تن از بازیکنان نساجی و قرارداد جدید بازیکنان نساجی با تیم‌های دیگر و دست‌دست کردن مالکان برای تعیین و تکلیف وضعیت باشگاه و تیم، هواداران نساجی نگران شدند تا سرنوشتی چون دیگر تیم‌های شمالی مثل سپیدرود، ملوان و داماش در انتظارشان باشد.

حسین‌زادگان در این جلسه با اشاره به اینکه از هواداران نساجی که به‌خوبی فرهنگ هواداری را به کل کشور نشان دادند، تشکر می‌کنم، اظهار کرد: این اتفاق با همدلی همه مردم نجیب مازندران و همه دست‌اندرکاران ذیربط به ثمر نشست که موجب آبروی ورزش استان شد.

وی با عنوان اینکه باید از دو مالک باشگاه نساجی تشکر کنم، از حمایت‌ها و هزینه‌هایی که انجام دادند، این وظیفه فردی و اجتماعی ماست که سپاسگزار این زحمات باشیم، افزود: بعد از سال‌ها صاحب تیم لیگ برتری شدیم، آن هم با تیم ۶۰ ساله و ریشه‌دار نساجی؛ حقیقتاً این مطالبه مردم مازندران انباشته شده بود که خدا را شکر با صعود نساجی این انتظارات مردمی برآورده شد.

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر اینکه شما نگاه کنید سال گذشته استادیوم شهید وطنی در چه شرایطی بود؟ بیان کرد: همه دغدغه‌مان تکمیل استادیوم بود، دولت هم با همه کمبودها و با اینکه پولی نداشتیم الحمدلله سکوی جدید ساخته شد.

این مسؤول با اعلام اینکه سال گذشته از زحمات مربی ارزشمندمان جواد نکونام تشکر می‌کنیم که توانست چنین کار بزرگی را انجام دهد و در نیم‌فصل اول لیگ برتر هم زحمات زیادی کشید، خاطرنشان کرد: اما نیم‌فصل دوم با چالش انتخاب سرمربی مواجه شدیم که نهایتاً با جلسات متعدد، مجید جلالی هدایت تیم را به‌عهده گرفت و توانستیم باز هم نمایش خوبی را نشان دهیم.

حسین‌زادگان با اظهار اینکه در فصل جدید هم هر اقدامی که می‌توانستیم برای حمایت انجام دادیم اما دولت و وزارت ورزش نمی‌تواند در بخش خصوصی تیم‌داری کند، تصریح کرد: استان مازندران را همه می‌شناسند، ما قطب و بنگاه اقتصادی نداریم، صنعت مدرن نداریم اما از همین داشته‌های‌مان به نحو احسن باید استفاده کنیم.

 

 

 

وی ادامه داد: چند سالی مهدی پرهام در نساجی زحمت کشید که از وی هم تشکر می‌کنیم، بعد فرهاد صنیعی‌فر آمد و بعد هم رضا حدادیان کمک‌حال او شد که قدردان همه این عزیزان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران یادآور شد: با پایان فصل گذشته، هر دو مالک نساجی با مقامات استانی صحبت کردند که با وضعیت اقتصادی پیش‌رو تمایلی به تیم‌داری ندارند، اما در جلسات مختلف از آنها تقاضا کردیم که تیم‌داری کنند و ما هم هر کاری که برای ما مقدور باشد، برای حمایت آنها انجام می‌دهیم.

این مسؤول گفت: جلسه‌ای در تهران در دفتر حدادیان با حضور بنده و آقای استاندار برگزار شد که باز هم هر دو مالک گفتند ما را معاف کنید و به هر فردی که دوست دارید باشگاه را واگذار کنید و ما هم به‌صورت مجانی باشگاه را می‌دهیم تا شما تعیین و تکلیف کنید.

 

 

 

حسین‌‌زادگان ادامه داد: مالکان، مشکلات و یکسری موارد پشتیبانی مثل در اختیار گرفتن استادیوم شهید وطنی را مطرح کردند و ما هم تا جایی که ممکن است سعی در رفع برخی مشکلات داریم.

وی گفت: از حدادیان و صنیعی‌فر خواهش کردیم سال جدید را با کمترین دغدغه آغاز کنیم، اگر هم شرایطی پیش می‌آمد تا مالک جدید انتخاب کنیم، باید طبق پروسه قانونی این اتفاق رقم می‌خورد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: حدادیان گفت من سهم خودم را می‌دهم اما در بحث مدیریتی دخالتی نمی‌کنم.

 

 

 

این مسؤول عنوان کرد: صنیعی‌فر باید هیأت مدیره‌ای قوی انتخاب کند، سرمربی در طراز لیگ برتر و مردم مازندران بیاورد و بازیکنان خوبی را نیز جذب کنیم.

حسین‌زادگان اظهار کرد: قرار شد اطلاع‌رسانی‌ها در اختیار باشگاه باشد یا صنیعی‌فر و یا سخنگوی او این کار را انجام دهد و اتفاقات را به اطلاع هواداران برساند.

وی گفت: چندین‌بار با حدادیان و صنیعی‌فر صحبت کردم، پایبند به حرف‌های‌‌شان هستند، صنیعی‌فر در حال شناسایی فضاست، مذاکراتی را هم انجام داده و ان‌شاالله تا شنبه ـ یکشنبه تعیین و تکلیف خواهد شد، ما هم خودمان را مکلف می‌دانیم تا دغدغه‌های هواداران را کم کنیم، اگر شما به این فرایند تجمعات و اعتراضات ادامه دهید، آرامش مالکان کم می‌شود.

نظرات بینندگان