arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۸۳۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۶ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

برگزاری نشست‌های FATF از فردا

سازمان گروه ویژه اقدام مالی از زمان‌بندی آغاز نشست‌های آن در هفته جاری در صفحه توئیتر رسمی خود در این باره نوشت: تقریباً آماده‌ایم تا پذیرای بیش از ۷۰۰ مقام رسمی در هفته FATA باشیم تا درباره اقداماتی در راستای مقابله به پول‌شویی، تأمین مالی تروریسم و تأمین مالی ممانعت از اشاعه تسلیحات هسته‌ای مذاکره کنیم.در دستور کار این نشست‌ها مطرح شده است که «پیشرفت ایران و دیگر کشورها که برای نظام مالی ایجاد خطر می‌کند» مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

نشست‌های سازمان "گروه ویژه اقدام مالی" ( FATF) از فردا در آمریکا آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ایسنا، سازمان گروه ویژه اقدام مالی با انتشار تصویری از زمان‌بندی آغاز نشست‌های آن در هفته جاری در صفحه توئیتر رسمی خود در این باره نوشت: تقریباً آماده‌ایم تا پذیرای بیش از ۷۰۰ مقام رسمی در هفته FATA باشیم تا درباره اقداماتی در راستای مقابله به پول‌شویی، تأمین مالی تروریسم و تأمین مالی ممانعت از اشاعه تسلیحات هسته‌ای مذاکره کنیم که این مذاکرات در شامل ارزیابی‌های یونان، هنگ کنگ، چین، مقررات پول مجازی و موارد بیشتر است.

این نشست‌ها به مدت یک هفته از فردا ۱۶ ژوئن تا ۲۱ ژوئن [۳۱ خرداد] در شهر اورلاندو واقع در ایالت فلوریدای آمریکا برگزار خواهند شد.

همچنین در دستور کار این نشست‌ها مطرح شده است که «پیشرفت ایران و دیگر کشورها که برای نظام مالی ایجاد خطر می‌کند» مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نظرات بینندگان