arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۸۳۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۳ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه مجلس برای تقدیر از تیم ملی والیبال

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها را تبریک گفتند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها را تبریک گفتند.

به گزارش فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها را تبریک گفتند.

در این بیانیه که توسط محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس قرائت شد، آمده است: تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت و موجبات خرسندی و غرور ملت را رقم زد.

در ادامه این بیانیه بیان شده است: نمایش زیبای والیبال والیبالیست‌ها همراه با پیروزی مقتدرانه در رویارویی با تیم‌های صاحب‌نام دنیا، نمادی از ارزش و اعتبار ایران عزیز اسلامی را در عرصه ورزش جهان رقم زده که شایسته تقدیر است.

این بیانیه می افزاید: این موفقیت‌ها که در سایه همدلی، کار تیمی و حمایت مردم شرافتمند کشور جمهوری اسلامی ایران به دست آمده ستایش می‌کنیم و امیدواریم در استمرار پیروزی‌های خیره‌کننده تیم ملی والیبال با سربلندی بتواند در آینده جواز حضور در المپیک را هم به دست آورده و ابزار خرسندی هرچه بیشتر ملت فرهیخته کشور جمهوری اسلامی ایران را فراهم سازد.

تیم ملی والیبال ایران عصر روز گذشته (یکشنبه) در آخرین دیدار از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال که صدرنشین این لیگ را مشخص می‌کرد با نتیجه سه بر صفر روسیه را شکست داد و در صدر جدول رده‌بندی لیگ ملت‌های والیبال باقی ماند.

بلندقامتان ایران در پایان دیدارهای خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با کسب ۸ پیروزی و ۲۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی این رقابت ها ایستادند. آنها در هفته سوم این مسابقه ها در ارومیه مقابل تیم‌های کانادا، لهستان و روسیه به برتری دست یافتند و شگفتی ساز این پیکارها لقب گرفتند.

نظرات بینندگان