arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۰۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۵ - ۲۷ تير ۱۳۹۸

قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر؛ پژو پارس دو میلیون ارزان شد

پراید سایپا ۱۳۱ امروز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به حدود ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد پیدا می‌شود. دو میلیون تومان کاهش قیمت، اتفاقی است که امروز برای پژو پارس افتاده و قیمت آن را از ۹۷ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسانده. با این تفسیر فاصله پژو پارس از مرز ۱۰۰ میلیونی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. رانا امروز در ادامه روند کاهشی روز‌های قبل یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حالا با قیمت ۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار آزاد به کاهش خود ادامه می‌دهد و امروز هم شاهد کاهش قیمت این محصولات تا سه میلیون تومان هستیم.
 
به نوشته فرارو در طرف مقابل قیمت محصولات سایپا امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه تغییر چندانی نسبت به دیروز تجربه نکرده است. قیمت روز محصولات مدیران خودرو بدون تغییر باقی مانده و قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور با کاهش قیمت دو میلیونی روبرو است.
 

قیمت روز محصولات سایپا

امروز شاهد تغییرات زیادی در قیمت محصولات سایپا نیستیم. حتی سایپا ۱۱۱ امروز دچار افزایش قیمت جزئی شده و حدود ۱۰۰ هزار تومان بالاتر از دیروز فروخته می‌شود. پراید سایپا ۱۳۱ امروز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به حدود ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد پیدا می‌شود.  

قیمت روز تیبا در بازار آزاد ۵۲ میلیون تومان گزارش شده که تقریبا یک میلیون تومان پایین‌تر از قیمت روز گذشته است. تیبا ۲ امروز بدون تغییر مانده و همچنان ۵۸ میلیون تومان فروخته تی‌شود. امروز قیمت انواع ساینا ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده. این موضوع باعث شده قیمت ساینا به ۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد و ساینا رینگ آلومینیومی که به تازگی وارد بازار شده، از قیمت مصوب کارخانه پایین‌تر بیاید و ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شود.
 
قیمت روز محصولات سایپا پنجشنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
سایپا ۱۱۱
۴۹,۸۰۰,۰۰۰
۴۹,۷۰۰،۰۰۰
۳۹,۶۸۱,۰۰۰
سایپا ۱۳۱
۴۴,۵۰۰,۰۰۰
۴۴,۸۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
سایپا ۱۵۱
۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۴۳,۵۰۰,۰۰۰ ۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۵۸,۰۰۰,۰۰۰ ۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۸,۳۰۰,۰۰۰
۵۸,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
ساینا (رینگ آلومینیومی)
۶۰,۸۰۰,۰۰۰
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۰,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو

دو میلیون تومان کاهش قیمت، اتفاقی است که امروز برای پژو پارس افتاده و قیمت آن را از ۹۷ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسانده. با این تفسیر فاصله پژو پارس از مرز ۱۰۰ میلیونی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. رانا امروز در ادامه روند کاهشی روز‌های قبل یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حالا با قیمت ۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX و همتای دوگانه سوز آن امروز یک میلیون تومان ارزان شده‌اند. پژو ۴۰۵ GLX امروز ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و مدل دوگانه‌سوز آن با فاصله یک میلیون تومان و با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. کاهش قیمت پژو ۴۰۵ SLX بیشتر است. این محصول امروز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هرچند امروز تغییری در قیمت سمند EF۷ مشاهده نمی‌شود، اما سمند LX حدود یک میلیون تومان ارزان شده و با قیمت ۷۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۰ میلیون تومان پایین‌تر و برابر با ۶۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

پژو ۲۰۶ بعد از کاهش قیمت متوالی در روز‌های گذشته، امروز سرعت ارزانی را کم کرده است. طوری که امروز شاهد تغییری در قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیستیم و این محصول مثل دیروز با قیمت ۹۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز یک میلیون تومان دیگر ارزان شده و حالا ۹۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.  

دنا معمولی تیپ ۲ امروز همچنان با قیمت دیروزی یعنی ۱۱۰ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما دنا پلاس توربو حدود سه میلیون تومان ارزان شده و بیشترین کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو را از آن خود کرده است. امروز دنا پلاس توربو ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد که حدود ۸۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. همچنین امروز پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش قیمت یک میلیونی به ۱۲۱ میلیون تومان رسیده و پژو ۲۰۷ اتوماتیک همچنان با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۰۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۷,۰۰۰,۰۰۰
 حاشیه بازار
پژو GLX 405
۷۵,۵۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰،۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۰,۷۰۰,۰۰۰
۸۲,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۶,۲۰۰,۰۰۰
۹۷,۲۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۱۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده‌ای
۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۲,۰۰۰،۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو

امروز محصولات مدیران خودرو تغییری نسبت به روز گذشته از خود نشان ندادند. طوری که قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌پک همچنان ۱۳۲ میلیون تومان است و حدود هشت میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه فروخته می‌شود. نکته جالب در مورد محصولات مدیران خودرو همین است که قیمت بازار آزاد آن بر خلاف سایپا و ایران خودرو کمتر تقریبا هم‌اندازه و حتی کمتر از قیمت کارخانه است.

قیمت روز MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار آزاد ۱۵۶ میلیون تومان است و اگر بخواهید سراغ دنده اتوماتیک آن بروید باید تقریبا ۳۷ میلیون تومان بیشتر و حدود ۱۹۳ میلیون تومان پول خرج کنید. گران‌ترین محصولات MVM X۳۳ است که برای خرید آن باید رقمی حدود ۲۲۸ میلیون تومان هزینه کنید.
 
 
قیمت روز محصولات مدیران خودرو پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور

امروز قیمت محصولات کرمان موتور دو میلیون تومان نسبت به دیروز پایین آمده. طوری که قیمت جک J۴ از ۱۴۲ میلیون، به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است. جک S۳ با کاهش دو میلیونی حالا ۱۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۲۰ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. جک S۵ از قاعده کاهش قیمت محصولات کرمان موتور مستثنی نیست و با کاهش دو میلیونی به ۲۷۳ میلیون تومان رسیده.
 
قیمت روز محصولات کرمان موتور پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J۴ اتوماتیک
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۵ اتوماتیک
۲۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
نظرات بینندگان