arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۲۱ - ۲۸ تير ۱۳۹۸

والیبال قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ - بحرین

آمار بازی جوانان والیبال ایران و روسیه/ اشتباهات فردی عامل باخت شاگردان عطایی
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آمار بازی تیم‌های ملی والیبال جوانان ایران و روسیه در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ نشان می‌دهد شاگردان عطایی خطاها و اشتباهات فردی زیادی در این دیدار داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، عصر امروز (جمعه) ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵-۲۱، ۱۹-۲۵، ۲۵-۲۳، ۲۱-۲۵ و ۱۴-۱۶) شکست خورد.

آمار این دیدار به شرح زیر است:

والیبالیست‌های جوان ایران در این بازی ۵۹ آبشار موفق، ۱۱ دفاع روی تور موفق و ۸ امتیاز سرویس را کسب کرد. ۲۶ امتیاز ایران نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان روسیه کسب شد.

اما تیم ملی روسیه نیز مانند ایران ۵۹ آبشار موفق، ۱۳ دفاع روی تور موفق و ۴ امتیاز سرویس را کسب کرد. ۳۴ امتیاز این تیم نیز با اشتباهات و خطاهای بازیکنان ایران به دست آمد.

در پایان این بازی ساپوژکوف با کسب ۳۴ امتیاز برای تیم ملی والیبال روسیه، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. پوریا یلی نیز در این بازی ۳۰ امتیاز را کسب کرد تا امتیاز آورترین بازیکن ایران شود.

والیبالیست‌های جوان ایران برای صعود از این مرحله باید فردا (شنبه) ۲۹ تیر ماه در آخرین بازی دور گروهی ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم ملی جمهوری چک رفته و پیروز این بازی شوند تا جواز حضور در مرحله بعد را کسب کنند.

جدول گروه C رقابت‌های والیبال قهرمانی جوانان جهان
۱- روسیه: ۲ بازی،‌ ۲ برد و ۵ امتیاز
۲- ایران: ۲ بازی، ۱ برد، ۱ باخت و ۴ امتیاز
۳- چک: ۲ بازی، ۱ برد، ۱ باخت و ۳ امتیاز
۴- تونس: ۲ بازی، ۲ باخت و صفر امتیاز

نظرات بینندگان