arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۰۹۶۵
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۱ - ۳۱ تير ۱۳۹۸

هراس یک نویسنده در انیمیشن «گذشته»

انیمیشن «گذشته» داستان نویسنده‌ای است که در هراسی دائمی به سر می‌برد و دیگر قادر به نوشتن نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

انیمیشن «گذشته» داستان نویسنده‌ای است که در هراسی دائمی به سر می‌برد و دیگر قادر به نوشتن نیست.

 به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید می‌شود، داستان نویسنده‌ای است که در هراسی دائمی به سر می‌برد و دیگر قادر به نوشتن نیست.

حمید محمدی کارگردان انیمیشن «گذشته» درباره مراحل تولید این اثر گفت: ساخت دکورهای این انیمیشن به پایان رسیده و کار در حال انیمیت است. با پایان ساخت دکور شهری، سکانس‌های باقی مانده که حدود یک دقیقه و نیم است هم انیمیت خواهد شد تا این اثر وارد مراحل پس از تولید شود.

وی افزود: انیمیشن «گذشته» به شیوه استاپ موشن تولید می‌شود و مدت زمان آن ۷ دقیقه است.

 

این انیماتور درباره داستان انیمیشن «گذشته» توضیح داد: این فیلم داستان نویسنده‌ای است که در گذشته تحت آزار روحی قرار گرفته و اینک در هراسی دائمی به سر می‌برد. او می‌خواهد دوباره مشغول نویسندگی شود اما به سبب همین ترس دیگر قادر به نوشتن نیست. نویسنده در مرزی میان کابوس و واقعیت خود را در مکان‌هایی نامعلوم سرگردان و نیز در حال فرار از هجوم سایه‌هایی شبح‌وار می‌بیند. او همواره می‌کوشد تا خود را از این تعقیب و سرگردانی رهایی بخشد اما چندان موفق نیست؛ تا این‌که....

عوامل تولید انیمیشن «گذشته» عبارتند از تهیه‌کننده، کارگردان و انیماتور: حمید محمدی، نویسنده: علی حضرت‌پور، مشاور کارگردان: مهدی خرمیان، طراح کاراکتر و فضا: محمدرضا خانزاد، ساخت عروسک: مریم زینل‌زادگان، ساخت آرماتور: بیژن خوشخرام، ساخت دکور: حمید محمدی، زهرا طالب‌لو، مریم زینل‌زادگان، مرجان قائمی، الهه فرنیا، وسایل صحنه: الهه فرنیا، سرپرست جلوه‌های بصری: مهدی شرکت‌معصوم، جلوه‌‎های بصری: بنیامین براتی، علی محبی‌کیا، پیمان کاظمی، کامپوزیت: مهدی شرکت‌معصوم، استوری‌بُرد: مریم زینلی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نظرات بینندگان