arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۱۰۲۳
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۳ - ۳۱ تير ۱۳۹۸

قیمت خودرو در بازار امروز دوشنبه ۳۱ تیر؛ پژو پارس سه میلیون ارزان شد

امروز در بین محصولات ایران خودرو قرعه به نام پژو پارس افتاده تا بیشترین کاهش قیمت امروز را به نام خود ثبت کند. قیمت روز انواع محصولات ایران خودرو امروز تا سه میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. تغییرات قیمت محصولات سایپا در بازار نهایتا به ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد و تغییر چندانی در قیمت این محصولات شاهد نیستیم. امروز محصولات مدیران خودرو و کرمان خودرو موجود در بازار عموما ثابت مانده و صرفا قیمت جک S۵ با کاهش روبرو شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 
امروز در بین محصولات ایران خودرو قرعه به نام پژو پارس افتاده تا بیشترین کاهش قیمت امروز را به نام خود ثبت کند. قیمت روز انواع محصولات ایران خودرو امروز تا سه میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. تغییرات قیمت محصولات سایپا در بازار نهایتا به ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد و تغییر چندانی در قیمت این محصولات شاهد نیستیم. امروز محصولات مدیران خودرو و کرمان خودرو موجود در بازار عموما ثابت مانده و صرفا قیمت جک S۵ با کاهش روبرو شده است.

قیمت روز محصولات سایپا

به نوشته فرارو، قیمت محصولات سایپا امروز حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان تغییر پی کرده. این تغییر قیمت برای بعضی محصولات کاهشی و برای بعضی دیگر افزایش است. مصلا امروز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ نسبت به روز قبل ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل سایپا ۱۳۱ دچار کاهش قیمت جزئی شده و ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پراید در بازار آزاد ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است که هفت میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه به فروش می‌رسد.

تیبا امروز کمی ارزان شده است. طوری که قیمت روز تیبا صندوق‌دار با کاهش ناچیز ۲۰۰ هزار تومانی به عدد رند ۵۲ میلیون تومان رسیده و ۱۰ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. امروز تیبا ۲ حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و روی ۵۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ایستاده است.

قیمت روز ساینا با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به ۵۸ میلیون تومان رسیده است و ساینا رینگ آلمینیومی که چند روزی از ورود آن به بازار می‌گذرد، ۸۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۶۰ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۶۱ میلیون تومان یعنی یک میلیون بالاتر از قیمت بازار است.
 
قیمت روز محصولات سایپا دوشنبه ۳۱ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
سایپا ۱۱۱
۴۹,۵۰۰,۰۰۰
۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۹,۶۸۱,۰۰۰
سایپا ۱۳۱
۴۴,۳۰۰,۰۰۰
۴۴,۵۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
سایپا ۱۵۱
۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۴۳,۵۰۰,۰۰۰ ۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۲۰۰,۰۰۰ ۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۷,۶۰۰,۰۰۰
۵۸,۰۰۰,۰۰۰ ۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۵۸,۳۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
ساینا (رینگ آلومینیومی)
۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۰,۸۰۰,۰۰۰
۶۰,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو

محصولات ایران خودرو همچنان به کاهش قیمت خود ادامه می‌دهند. امروز نوبت پژو پارس است که به صدر کاهش قیمت بیاید. قیمت روز پژو پارس با کاهش سه میلیونی روبرو شده و حالا با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

پژو ۴۰۵ در رتبه دوم محصولات ایران خودرو از نظر کاهش قیمت قرار دارد. امروز پژو ۴۰۵ GLX با کاهش یک میلیونی نسبت به روز گذشته ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز با کاهش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۷۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. کاهش قیمت پژو ۴۰۵ SLX کمتر است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX تنها ۲۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و امروز با قیمت ۷۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.  

دنا معمولی که دیروز دو میلیون تومان ارزان شده بود، امروز یک قدم به عقب برگشته و با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته روی ۱۰۹ میلیون تومان ایستاده است. در طرف مقابل امروز دنا پلاس توربو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

پژو ۲۰۷ اتوماتیک امروز کاهش قیمت چشمگیری دارد. قیمت این محصول دیروز حدود ۱۶۰ میلیون تومان بود و فروشنده‌ها امروز به ۱۵۳ میلیون تومان راضی شده‌اند که نشان‌دهنده کاهش هفت میلیون تومانی قیمت این محصول در یک روز است. پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم امروز دچار کاهش قیمت شده، اما نه به اندازه مدل اتوماتیک. قیمت روز پژو ۲۰۷ دنده‌ای در بازار ۱۱۸ میلیون تومان است که یک میلیون تومان کمتر از روز گذشته است.  

انواع پژو ۲۰۶ امروز در بازار با کاهش قیمت جزئی روبرو هستند. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۷۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی، امروز با قیمت ۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۲۰۰ هزار تومان پایین آمده و روی ۹۳ میلیون تومان ایستاده است.
 
امروز سمند تا یک میلیون تومان ارزان شده است. طوری که سمند LX امروز با کاهش یک میلیونی به ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و سمند EF۷ حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز سمند EF۷ با موتور پایه‌گازسوز در بازار ۸۶ میلیون تومان است. 
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو دوشنبه ۳۱ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۵,۵۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۶,۰۰۰,۰۰۰
۸۶,۷۰۰,۰۰۰
 حاشیه بازار
پژو GLX 405
۷۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۳,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز
۷۳,۳۰۰,۰۰۰
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۷۹,۸۰۰,۰۰۰
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۷۸,۸۰۰,۰۰۰
۷۹,۳۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۳,۷۰۰,۰۰۰
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار
۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۹۳,۲۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۸,۵۰۰,۰۰۰
۷۸,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو

امروز محصولات مدیران خودرو تغییری نسبت به روز گذشته از خود نشان ندادند. طوری که قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌پک همچنان ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت کارخانه فروخته می‌شود. نکته جالب در مورد محصولات مدیران خودرو همین است که قیمت بازار آزاد آن‌ها بر خلاف سایپا و ایران خودرو کمتر از قیمت کارخانه است.

قیمت روز MVM X. ۲۲ دنده‌ای در بازار آزاد ۱۵۰ میلیون تومان است و اگر بخواهید سراغ دنده اتوماتیک آن بروید باید تقریبا ۳۸ میلیون تومان بیشتر و حدود ۱۸۸ میلیون تومان پول خرج کنید. گران‌ترین محصولات MVM X. ۳۳ است که برای خرید آن باید رقمی حدود ۲۲۳ میلیون تومان هزینه کنید.
 
قیمت روز محصولات مدیران خودرو دوشنبه ۳۱ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور

امروز قیمت انواع جک تقریبا تغییری ندارد و صرفا جک S۵ اتوماتیک در بازار با کاهش قیمت مواجه شده است. طوری که قیمت روز جک S۵ با کاهش چهار میلیون تومانی به ۲۶۸ میلیون رسیده که حدود ۳۳ میلیون تومان کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. امروز جک J۴ درست مثل روز قبل با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و جک S۳ وضعیت مشابهی دارد. چراکه قیمت روز این خودرو بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی ۱۹۰ میلیون تومان باقی مانده است.  
 
قیمت روز محصولات کرمان موتور دوشنبه ۳۱ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J۴ اتوماتیک
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۵ اتوماتیک
۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
نظرات بینندگان