arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۴۸۰۷
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۵ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

زرینچه:قول قهرمانی نمی‌دهیم اما تا آخرین روز می‌جنگیم/عقب افتادن لیگ به استقلال کمک کرد

سرپرست استقلال گفت: ناصری در تمرینات مورد تایید کادر فنی قرار گرفته و قرار است فردا به ایفمارک برود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش فارس، جواد زرینچه پس از احراز هویت بازیکنان استقلال در هیات فوتبال استان تهران درمورد اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال به دلیل بدهکاری نمی‌تواند قرارداد بازکینانش را ثبت کند گفت: بجز باقری، یزدانی و دشتی قرارداد همه بچه‌ها ثبت شد ان شاءالله آنها هم فردا می‌آیند به اضافه اینکه فردا کادر فنی برای ثبت کردن می‌آید این مشکلات ان شاءالله حل شدنی هستند. من فکر نکنم که مشکلی باشد که استقلال نتوانند در لیگ شرکت کند.

زرینچه در پاسخ به این سوال که محمودزاده شب گذشته به صراحت اعلام کرده قرارداد تمام باشگاه‌های بدهکار ثبت نمی‌شود گفت: انشاءالله که اینطور باشد و طوری حرکت شود که باشگاه‌ها تسویه کنند هرچه شسته و رفته‌تر باشد لیگ ما به سوی آرامش پیش خواهد رفت.

سرپرست استقلال درمورد چک پسته‌کاران گفت: چک پسته‌کاران و آیا اینکه اسپانسر جدید استقلال است گفت اطلاع چندانی ندارم و نمی‌دانم چه اسپانسری است اما می‌دانم قبل از اینکه موعد چک برسد که یک چک تضمینی است پول را به حساب بچه‌ها واریز می‌کنیم و چک‌ها را جمع می‌کنیم.

وی درمورد اینکه آیا استقلال آماده شروع لیگ برتر است، گفت: بیشترین چیزی که می‌توانست به ما کمک کند عقب افتادن لیگ بود چرا که ما هم توانستیم تمرینات بیشتری انجام دهیم و هم اینکه بازی‌های دوستانه‌ای انجام دادیم اینها باعث شد که نفرات جدیدی که جذب شدند بتوانند به هماهنگی بیشتری برسند خدا را شکر شرایط تیم برای لیگ برتر خیلی خوب است.

زرینچه درمورد اینکه تا چه زمانی در زمین نفت تمرین می‌کنند گفت: ما هم مجموعه انقلاب را در اختیار داریم و هم مجموعه نفت جا دارد تشکر کنیم از کارکنان باشگاه نفت که همکاری لازم را با ما دارند و همچنین مجموعه انقلاب. ما سعی می‌کنیم طوری تمرین کنیم که نه مجموعه انقلاب را در دست بدهیم نه زمین نفت را.

وی درخصوص اینکه خبرنگاران تا چه زمانی از حضور در تمرین استقلال محروم هستند گفت: این دغدغه ما است،‌متاسفانه قراردادی که بسته شده بدون حضور تماشاچی و خبرنگار است ما می‌دانیم به غیر از حضور این دو قشر فوتبال معنی و مفهومی ندارد. تماشاگران را ما با مسئولیت خودمان و مسولین نفت راه می‌دهیم آنها تعدادی مراجعه کننده و از شهرستان هستند که ما آنها را راه می‌دهیم ولی امیدوارم ان شاءالله در این هفته با آقای فتحی بتوانیم با مسئولین نفت صحبت کنیم که حداقل حضور خبرنگاران را یک یا دو جلسه داشته باشیم. البته زمانی هم هست که ممکن است خود استراماچونی بخواهد تمرین پشت درهای بسته باشد ولی فکر کنند یکی دو جلسه در هفته هیچ مشکلی را ایجاد نخواهد کرد.

سرپرست استقلال درمورد اینکه آیا از نقل و انتقالات راضی بوده گفت: بازیکنان خیلی خوبی جذب کردیم فکر کنم شرایطمان خوب است و راضی هستیم بقیه‌اش به خود بازیکن و هوادار بستگی دارد.

زرینچه درمورد اینکه آیا تیم فعلی استقلال در سطح قهرمانی قرار دارد، گفت: بالاخره تیم، تیم استقلال است و در هر شرایطی باید برای قهرمانی مبارزه کنند ما قول قهرمانی نمی‌دهیم ولی تا روز آخر می‌جنگیم که قهرمانی را بدست بیاوریم و این شرایط را استقلال با این بازیکنان و کادر فنی دارد.

وی درمورد اینکه آیا مشکلات مالی استقلال تا شروع فصل جدید حل می‌شوند، گفت: هر چه این مسائل شسته و رفته‌تر شوند و تیم دغدغه کمتری داشته باشد و بازیکنان و کادر فنی بدون مشکل باشند شرایط استقلال هم از لحاظ کیفی بالاتر خواهد رفت. می‌دانم فتحی و همکارانشان تلاش می‌کنند که این مشکلات برطرف شوند تا استقلال بدون مسائل حاشیه‌ای وارد بازی‌ها شود.

زرینچه درمورد آخرین وضعیت ناصری گفت: ناصری در تمرینات خوب بوده و مورد تایید کادر فنی قرار گرفته یکشنبه قرار است به ایفمارک برود و شرایطش محرز شود و بعد از آن قراردادش بسته شود. با جذب یکی دو بازیکن دیگر نقل و انتقالات برای استقلال تمام شود.

نظرات بینندگان