arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۹۶۲۷۴
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۷ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

حضور مدیران ارشد ايساكو در خراسان رضوی؛ارزيابي رضایت‌مندی زائران حرم رضوي در ایام عید غدیر

هم‌زمان با نزدیک شدن عید بزرگ شیعیان و ولایت‌عهدی حضرت امام علی (ع)، حمیدرضا بهمنی، قائم مقام ایساکو، به همراه گروهی از مدیران این شرکت، كيفيت خدمت رساني به مسافران و زائران مهشد مقدس را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در ادامه بازدیدهای نظارتی خود، به منظور پایش بر نحوه ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی امروز به استان خراسان رضوی سفر کردند.

به گزارش ايكوپرس، هم‌زمان با نزدیک شدن عید بزرگ شیعیان و ولایت‌عهدی حضرت امام علی (ع)، حمیدرضا بهمنی، قائم مقام ایساکو، به همراه گروهی از مدیران این شرکت، كيفيت خدمت رساني به مسافران و زائران مهشد مقدس را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.

در همين پيوند، این گروه برای بررسی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان، به تعدادي از نمایندگی‌های نیشابور و شهر مشهد رفته و با ارزیابی خدمات پس از فروش بر اساس چک‌لیست‌های موجود، بر ارائه بهترین خدمات به زایرین حرم امام رضا(ع) تاکید کردند.

«كیفیت ارائه خدمات» از مهم‌ترین شاخص‌هایی است که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در ارزیابی سالانه خود، آن را مورد بررسی قرار می‌دهد و برهمين اساس بهبود کیفیت خدمات متاثر از عواملی همچون نظارت و پایش مستمر و برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات اصلاحی به صورت مداوم، بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، استفاده از قطعات با کیفیت، تجهیزات و شرایط محیطی نمایندگی‌ها و... بوده است.

گفتنی است، ایساکو در شاخص «کیفیت ارائه خدمات» از شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران (ISQI) نمره 91.2 از 100 را دریافت کرده که از سال 94 تاکنون یک رکورد محسوب می‌شود.

نظرات بینندگان