کد خبر: ۵۰۱۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۰۹ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
آخرین دیدار هفته سوم لیگ برتر فوتبال؛

پرسپولیس به دنبال عقب نماندن از رقبا، صنعت نفت در رویای شگفتی

هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز با برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به پایان می‌رسد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز (دوشنبه) با برگزاری یک بازی به پایان می‌رسد. پرسپولیس که این روزها شاهد حواشی خاصی است، از ساعت ١٩:۴۵ در ورزشگاه آزادی، از صنعت نفت آبادان میزبانی می‌کند.

شاگردان گابریل کالدرون که در دو هفته اخیر فقط سه امتیاز در جدول به نام خود ثبت کردند، حالا می‌خواهند با اتکا به شرایط میزبانی و حمایت هوادارانشان برابر صنعت نفت آبادان به برتری برسند تا از کورس بالانشینان جدول عقب نمانند. البته پرسپولیسی‌ها که هفته قبل برابر تراکتور شکست خوردند، هنوز از حواشی آن بازی دور نشده‌اند.

حرکت عجیب بیرانوند در بازی برابر تراکتور، باعث شد دو روز پیش از مصاف برابر صنعت نفت آبادان، خبر محرومیت دروازه‌بان پرسپولیس روی خروجی سایت فدراسیون قرار بگیرد و کار را برای کالدرون سخت کند ولی این پایان حواشی دیدار پرسپولیس و تراکتور نبود چون بیرانوند پس از شنیدن خبر محرومیتش، مصاحبه‌ای عجیب انجام داد و گفت قصد خداحافظی از فوتبال ایران را دارد.

از این رو، پرسپولیسی‌ها که بعد از شکست برابر تراکتور، خود را برای دیدار قبل داربی آماده می‌کردند، درگیر حاشیه‌ای شدند که خواه، ناخواه روی عملکرد تیم تاثیر خواهد گذاشت.

در مقابل اما شاگردان دراگان اسکوچیچ از دو بازی قبلی خود چهار امتیاز به دست آورده‌اند و حالا بالاتر از پرسپولیس، جزو تیم‌های بالانشین جدول هستند. طلایی پوشان آبادان به خوبی می‌داند بازی سختی در انتظارشان است اما پیروزی در این بازی و کسب سه امتیاز آن، می‌تواند به صنعت نفت کمک کند که به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

نظرات بینندگان