arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۲۴۰
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۰ - ۲۶ دی ۱۳۹۰

همسر پولدار پیدا کنید؛ ترمی ۲۳۰۰ یورو

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
شرق نوشت: کدام دختر دم بخت را می‌شناسید که رویایش ازدواج با یک مرد پولدار نباشد. هر دختری دوست دارد بهترین زندگی را داشته باشد و خیلی‌ها امیدوارند که پول شوهرشان از پارو بالا رود. از شانس خوب آنها آمار مردهای پولدار در حال افزایش است.

طبق آمار سازمان ثروت جهانی، تعداد میلیونرها نسبت به سال گذشته 12 درصد رشد داشته و در چین این موضوع به خوبی مشهود است و ثروتمندان چینی در رده‌بندی جهانی بعد از آمریکا و ژاپن در رده سوم قرار دارند. خیلی از دختران می‌دانند که ازدواج با یک مرد پولدار کار ساده‌ای نیست و احتمالا همه داستان آن دختری را شنیده‌اند که هر روز بهترین لباسش را می‌پوشید و دم طلافروشی‌ها می‌ایستاد تا شاهزاده رویاهایش را پیدا کند. با این همه قسمت او ازدواج با یک نویسنده معمولی بود.

این نکته را هر کسی قبول داشته باشد دختران چینی قبول ندارند و به همین دلیل به کلاس‌های دلربایی می‌روند. در این کلاس‌های 30ساعته – که در پکن برگزار می‌شود - به آنها طرز برخورد با یک مرد ثروتمند یاد داده می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این دوره آموزشی 2300 یورو است و دوشیزه‌های چینی طرز سرو چای و رسیدن به ظاهرشان و نهایتا برقراری مکالمه خوب با طرف‌شان را یاد می‌گیرند.

شائو تانگ موسس این دوره آموزشی می‌گوید: «با این کار دختران را تشویق می‌کنیم که به بالاترین سطح‌شان برسند.» ضمنا در این کلاس‌ها به دختران طرز تشخیص آدم پولدار واقعی از کسی که تنها قصد دست انداختن زنان را دارد، یاد داده می‌شود. تا امروز بیش از سه هزار زن چینی در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند. ژو یوی 23ساله یکی از این دختران بوده که می‌گوید: «خانواده من در بازار هستند و گاهی اوقات شرایط زندگی باب میل ما نیست. بنابراین با خودم فکر کردم اگر با یک آدم پولدار ازدواج کنم دیگر نگران به وجود آمدن مشکل مالی نخواهم بود.» خبر خوب برای امثال ژو این است که پیدا کردن یک شریک زندگی مناسب تنها مشکل زنان نیست و مردان هم دوست دارند با کسی زیر یک سقف بروند که از هر نظر بهشان بخورد.
آنها می‌توانند با پرداخت 3500 یورو این شانس را داشته باشند که ضمن شرکت در کلاس‌ها، با دخترانی در سطح خودشان آشنا شوند. با اینکه مردان پولدار می‌دانند هدف اصلی دختران از شرکت در این کلاس‌ها پیدا کردن شریک زندگی ثروتمند است اما این موضوع مانعی جهت شکل‌گیری کانون گرم خانواده نشده و تا امروز بیش از 30 انسان خوشبخت نیمه گمشده زندگی‌شان را در این کلاس‌ها پیدا کرده‌اند. چین تنها کشوری نیست که در آن به دختران راه ازدواج با همسری پولدار یاد داده می‌شود، در مسکو و نیویورک هم از این دست کلاس‌ها وجود دارد.
نظرات بینندگان