arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۶۵۱۷
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۲۱ - ۱۹ مهر ۱۳۹۸

خروج ۲ میلیون زائر اربعین از کشور

معاون عملیات ناجا اعلام کرد که شمار زائرانی که ار ابتدای ماه صفر تا کنون از کشور خارج شده‌اند، از مرز دو میلیون نفر گذشت
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خروج ۲ میلیون زائر اربعین از کشور

معاون عملیات ناجا اعلام کرد که شمار زائرانی که ار ابتدای ماه صفر تا کنون از کشور خارج شده‌اند، از مرز دو میلیون نفر گذشت.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا درباره وضعیت خروج زائران از مرز گفت: تعداد زائرانی که از اول ماه صفر تاکنون توانستند از مرزهای زمینی و هوایی عبور کنند از مرز دو میلیون نفر گذشت و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان امشب از مرز دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر هم عبور کند.

او با بیان این که در هر سه مرز نسبت به روز قبل جمعیت کمتری حضور دارند، گفت: البته باز هم ازدحام جمعیت را داریم و با این حال مردم در حال تردد هستند و به‌راحتی دارند از گیت ها عبور می کنند.

ساجدی نیا با بیان این که در مدت مشابه سال قبل حدود ۵۰۰ هزار نفر از کشور خارج شده بودند، گفت: این آمار امسال افزایش قابل توجهی داشته است.

معاون عملیات ناجا با اشاره به ظرفیت پذیرش زائر در مرز خسروی گفت: پیشنهاد ما به زائران این است که طوری برنامه‌ریزی کنند تا از سه مرز دیگر مخصوصا مرز مهران که در مسیرشان است، عبور کنند

نظرات بینندگان