arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۶۸۱۵
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۴ - ۲۱ مهر ۱۳۹۸

مشارکت بانک تجارت در احداث مدرسه پشته ماژین دره شهر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دبستان دوکلاسه "امید تجارت" روستای پشته ماژین از توابع استان ایلام با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح شد.

به گزارش انتخاب و بنابر اعلام روابط عمومی بانک تجارت، احمدی معاون مدیرعامل در امورفن آوری و اطلاعات این بانک در آیین افتتاح مدرسه پشته ماژین دره شهر ایلام که با حضور مقامات محلی برگزار شد، گفت: بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در سراسر کشور و با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته تاکنون در ساخت ۴۲مدرسه مشارکت داشته واحداث ۵مدرسه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و از این حیث یکی از بهترین عملکردها را در بین بانک‌های کشور داشته است.

مشاور مدیرعامل با اشاره به اینکه بزودی با حضور مدیرعامل بانک تجارت چند باب مدرسه در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه افتتاح می‌شود، افزود: ساخت مدرسه همانند کاشت درختی است که در سال‌های آینده از سایه و ثمره آن استفاده کنند و استعدادهای این منطقه در صورت توجه بیشتر مسئولین می‌توانند فردایی روشن را رقم بزنند.

رحیمی مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام در این مراسم با تقدیر از مشارکت بانک در کمک به مردم منطقه و ساخت این مدرسه یادآور شد: سرعت عمل بالای بانک تجارت به مناطق زلزله‌زده در اعطای تسهیلات زبانزد مردم این خطه است.

دبستان دو کلاسه پشته ماژین دره شهر مساحت ۴۶۲ متر مربع مساحت و ۱۰۸ متر زیر بنا دارد.

افتتاح دو دبستان شهدای بانک تجارت در روستای «واپگ» در شهرستان سرباز و مدرسه «امید تجارت» در روستای «عگل بچای» شهرستان رامشیر از آخرین اقدامات بانک تجارت در راستای ساخت فضای آموزشی در مناطق کمتربرخوردار بوده که در مهرماه سال جاری انجام شده است.

نظرات بینندگان