arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۷ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۰

شجونی: آیت الله مهدوی کنی و یزدی از آب پاک تر هستند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه بولتن سازی علیه آیت‌الله مهدوی کنی تنها دشمن را شاد می‌کند، گفت: کسانی که به هر دلیل در انشار بولتن های غیراخلاقی علیه چهره‌های نظام سهیم باشند در جهت همسویی با دشمن حرکت کرده اند.

جعفر شجونی در گفتگو با خبرنگار مهر، بولتن سازی علیه آیت الله مهدوی کنی و جبهه متحد اصولگرایان را اقدامی مشکوک دانست و گفت: حضرات آیات مهدوی کنی  و محمد یزدی امتحان خود را به خوبی پس داده اند، از آب پاک ترهستند و هر جریان و گروهی که بخواهد آنها را تخریب کند، در اصل همسویی  خود با دشمن را به اثبات رسانده است، چرا که دشمنان نظام همین را می خواهند.

وی گفت: دشمن می خواهد روحانیت در مقابل هم قرار گیرد، در صورتی که بزرگان نظام نظر دیگری دارند و بر وحدت روحانیت تاکید می کنند، چرا باید در راهی قدم برداشت که دشمن می خواهد؟ بولتن سازی ها با هرعنوان به ضرر نیروهای انقلاب تمام می شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه آیت الله مهدوی کنی از همان ابتدا از سایر گروه های اصولگرا برای حضور در جبهه متحد اصولگرایان دعوت کرد، اظهار داشت:  نباید در آستانه انتخابات بین جریان های اصولگرا انشعاب و اختلاف ایجاد شود، تشکل ها می توانند در انتخابات با یکدیگر رقابت کنند اما نباید رقابت را با بولتن سازی ها و تخریب چهره های شاخص نظام و بزرگان اصولگرا گره بزنند، ضمن انکه رهبر معظم انقلاب نیز هیچگاه این بداخلاقی های انتخاباتی را نمی پسندند.

وی همچنین تصریح کرد: نمی توان تخریب چهره های شاخصی همچون آیت الله مهدوی کنی و مصباح یزدی را توجیه کرد، این بزرگان از دلسوزان انقلاب شناخته می شوند.

شجونی در پایان گفت: آیت الله مهدوی کنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی اعتقاد دارند و آیت الله مصباح و نزدیکان وی  معتقدند که نباید افراد به راحتی از روحانیت استفاده کنند.
نظرات بینندگان