arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۹۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۲۰ - ۰۷ آبان ۱۳۹۸

جنیفر آنیستون خبر داد: بازیگران سریال «دوستان» (Friends) در تدارک پروژه ای جدیدند

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال دوستان و همسر سابق برد پیت اعلام کرده که  بازیگران سریال دوستان باهم روی پروژه ای جدید کار می کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال دوستان و همسر سابق برد پیت اعلام کرده که  بازیگران سریال دوستان باهم روی پروژه ای جدید کار می کنند.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، جنیفر آنیستون اخیرا در پاسخ به این سؤال که آیا سریال دوستان ادامه دار می شود یا خیر به سرعت پاسخ داد: "مثل راه اندازی مجدد این نمایش؟ نه. اما ما روی پروژه ای دیگر کار می کنیم."

آنیستون گفت: " ما دوست داریم روی موضوعی جدید با یکدیگر کار کنیم اما هنوز نمی دانیم این موضوع می تواند چه باشد بنابراین ما در حال حاضر فقط تلاش می کنیم به نتیجه ای برسیم." وی در پاسخ به این سوال که این پروژ می تواند یک فیلم باشد؟ گفت: "یک فیلم بزرگ، نه، ما نمی دانیم."

به نظر می رسد بازیگران سریال دوستان بسیار به یکدیگر نزدیکند. این موضوع را می توان با توجه به پست اینستاگرامی جنیفر آنیستون که نخستین پست وی پس از عضویت در اینستاگرام بود متوجه شد. او نخستین پست اینستاگرامی خود را با محوریت بازیگران سریال دوستان منتشر کرده است.  

جنیفر آنیستون خبر داد: بازیگران سریال دوستان در تدارک پروژه ای جدیدند

جنیفر آنیستون درباره این سریال گفت:"دلایل مختلفی وجود دارد که این سریال تا این حد موفق بود و یکی از دلایل این است که پس از چند سال که با یک گروه مشخص بازی می کنید، این افراد به مرور تبدیل به اعضای خانواده شما می شوند." سریال دوستان یک مجموعه کمدی موقعیت آمریکایی است که توسط دیوید کرین و مارتا کافمن ساخته شد و از 22 سپتامبر 1994 تا 6 می 2004  از شبکهٔ ان‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه دارای ده فصل است و هنوز در شبکه‌های مختلف در حال بازبخش است. داستان این سریال درباره شش دوست است که در منهتن نیویورک زندگی می‌کنند.

نظرات بینندگان