کد خبر: ۵۱۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۷ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸

حمله یک سگ به 2 شهروند در منطقه دزاشیب

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از حمله یک سگ بدون قلاده به دو شهروند در منطقه دزاشیب خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از حمله یک سگ بدون قلاده به دو شهروند در منطقه دزاشیب خبر داد.

«سرهنگ عباس مرادی» سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت درباره جزییات این خبر گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب در پی تماس شهروندان مبنی بر اینکه یک قلاده سگ در خیابان دزاشیب به دو نفر از شهروندان آسیب رسانده است، واحدهای گشت به منطقه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در واقع بلافاصله بعد از تماس تلفنی هماهنگی با اورژانس انجام شد و یک واحد گشت خودرویی و گشت موتورسوار در خیابان دزاشیب حاضر شدند.

سرکلانتر پلیس پیشگیری خاطرنشان کرد: بعد از بررسی‌ها مشخص شد، مالک سگ شب‌ها این حیوان را برای گردش به خیابان می‌آورده است و شب گذشته به علت سوء مصرف مواد بدحال و کنار خیابان بیهوش می‌شود. یکی از شهروندان قصد کمک به صاحب سگ را داشته و با مرکز فوریت‌های اورژانس و پلیس تماس می‌گیرد. اورژانس از فرد تماس گیرنده می‌خواهد تا علائم حیاتی صاحب سگ را بررسی کند و زمانی که فرد قصد انجام این کار را داشته سگ به او حمله کرده و او را از ناحیه پا مصدوم می‌کند.

وی ادامه داد: شهروند دیگری با مشاهده این صحنه به قصد کمک جلو می‌آید که سگ به او نیز حمله می‌کند. با توجه به حساسیت موضوع و با توجه به نژاد سگ که از سگهای گارد است، می‌تواند افراد بسیاری را مجروح کند. سریعا دو اکیپ در محل حاضر شده و سگ را توقیف و به حیوان قلاده زدند.

او افزود: سگ به همراه مالکش به کلانتری منتقل شد و مصدومان نیز به مرکز درمانی منتقل شدند و یکی از آنها بعد از ۱۲ ساعت همچنان تحت درمان است.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان