کد خبر: ۵۱۳۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۰ - ۲۸ آبان ۱۳۹۸

بارش برف و باران در جاده های ۱۱ استان

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در محور‌های زنجان - طارم، زنجان - دندی، اردبیل - خلخال و اسالم - خلخال تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین و البرز بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش برف در محور‌های اردبیل - خلخال، اسالم - خلخال و اسالم - دیلمان در استان‌های گیلان و اردبیل پرداخت و گفت: در محور تویسرکان - شاهرود در استان گلستان نیز بارش برف گزارش شده است.

وی ادامه داد: در اغلب محور‌های استان‌های بوشهر، گلستان، فارس، گیلان، سمنان و شرق استان تهران باران می‌بارد.

سرهنگ رحمانی به مه‌گرفتگی و کاهش دید در اغلب محور‌های استان اصفهان اشاره و اعلام کرد: در محور‌های گرمی - پارس‌آباد و گرمی - بیله‌سوار در اردبیل نیز مه‌گرفتگی و کاهش دید وجود دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار داشت: در محور‌های زنجان - طارم و زنجان - دندی در استان زنجان، اردبیل - خلخال در استان اردبیل و اسالم - خلخال در استان گیلان تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک محور‌های منتهی به کلانشهر پایتخت اعلام کرد: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل استاندارد تا پل فردیس، آزادراه کرج - تهران محدوده پل فردیس و پل کلاک تا گرمدره و همچنین آزادراه کرج به قزوین از مهرشهر تا پل حصارک نیمه‌سنگین و پرحجم است.

وی خاطرنشان کرد: ترافیک در محور‌های شهریار - تهران و جاده مخصوص کرج - تهران نیز پرحجم گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی گفت: سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان