کد خبر: ۵۱۳۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۵ - ۲۸ آبان ۱۳۹۸

نماینده مجلس: آرامش نسبی در شهریار، ملارد و قلعه حسن خان برقرار است

شب گذشته نیروها در نقاط حساس مستقر شدند. البته که رفت و آمدها عادی بود، تجمع و شعار و حرکتی هم دیده نشد؛ لذا در حال حاضر آرامش نسبی در شهریار و ملارد و قلعه حسن خان برقرار است. مسئولان انتظامی و نظامی مستقر هستند و اتفاق خاصی نیفتاده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده مجلس: آرامش نسبی در شهریار، ملارد و قلعه حسن خان برقرار استنماینده شهریار گفت که در حال حاضر آرامش در شهرستان‌های شهریار، ملارد و قلعه حسن خان برقرار است.

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت شهرستان‌های شهریار، ملارد و قلعه حسن خان در پی اعتراضات اخیر به اصلاح قیمت بنزین گفت: شب گذشته نیروها در نقاط حساس مستقر شدند. البته که رفت و آمدها عادی بود، تجمع و شعار و حرکتی هم دیده نشد؛ لذا در حال حاضر آرامش نسبی در شهریار و ملارد و قلعه حسن خان برقرار است. مسئولان انتظامی و نظامی مستقر هستند و اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی در مورد میزان خسارات وارد شده به شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود گفت: در حوزه شهریار ۲۵ پمپ بنزین قرار دارد که به غیر از دو یا سه پمپ بنزین بقیه آسیب ندیده و سالم هستند. در شهرستان ملارد هم پمپ بنزین آتش زده نشده است ولی در شهر قدس دو پمپ بنزین آسیب دیده است.

نماینده شهریار خاطرنشان کرد که به صورت مداوم جلسات شورای تامین برگزار می‌شود. در حال جمع‌آوری برای ارائه گزارش هستند

نظرات بینندگان