arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۴۶۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۱ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۰

ظاهر شدن یک قبیله ی آمازونی در کنار یک رود+تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مسئولان دولت پرو می گویند که سعی در دور نگه داشتن افراد از یک قبیله ی آمازونی دارند که به تازگی در کنار یک رودخانه در جنگل آمازون ظاهر شده اند.به گزارش انتخاب به نقل از روزگار نو، این رودخانه به شدت محبوب است و توریست های زیادی به آنجا سر می زنند. اقدام این قبیله ی کوچک که "ماشکو پیرو" نام دارد باعث جلب توجه دانشمندان شده است.

دانشمندان می گویند که این اقدام قبیله ممکن است که مروبط به تحرکات چوب برها و پرواز هواپیماها به دلیل  کشف گاز و نفت در نزدیکی این منطقه باشد.اعضای این قبیله تا به حال چندین نیزه و تیر به سمت مردمی که در نزدیکی رود ظاهر شده ، پرتاب کرده اند.

در ماه اکتبر، یک جنگلبان بر اثر حملات این قبیله به شدت زخمی شد و یک ماه بعد فردی به نام "فلورز" به دلیل حملات این افراد کشته شد.

مقامات دولتی می گویند که این قبیله ی آمازونی اولین بار در ماه می گذشته دیده شدند.قبیله ی "ماشکو پیرو" تنها چند صدنفر جمعیت دارد.یک گروه انگلیسی طرفدار بقا در روز سه شنبه تصاویری را از اعضای این قبیله در کنار رودخانه منتشر کرد و آن را دقیق ترین عکس ها از سرخپوستان منزوی و ناآگاه از دنیای فعلی معرفی کرده است.

نیکلاس فلورز که چندی پیش توسط اعضای این قبیله کشته شد، فردی بود که موفق به برقراری ارتباط با این قبیله شده بود.

یک باستان شناس اسپانیایی به نام "دیگو کورجیتو" 6 روز پیش از مرگ فلورز با وی دیداری داشته است.وی که یکی از اعضای انجمن اسپانیایی جغرافیا است، می گوید: اعضای قبیله در انطرف رود ظاهر شدند و فلورز را صدا زدند.

وی افزود: فلورز تنها کسی بود که می توانست با این قبیله ارتباط برقرار کند،چراکه قادر به صحبت به دو زبان محلی بود.

نیکلاس فلورز حتی به اعضای این قبیله کارد و قابلمه داده بود.هم اکنون این قبیله در پارکل ملی "مانو" زندگی می کنند. این پارک محلی است که فلورز به همراه 200 نفر دیگر در آن زندگی می کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
په په
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
8
21
مدل ریش و مدل موهاشون که روز امریکاست.......!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
1
41
خوش به حالشون. تورم و اجاره خونه و هزینه مدرسه و ... ندارند! این دقیقاً کجاست؟ بریم یه مدت ساکن بشیم. آرامش پیدا کنیم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
0
27
یارانه شون حذف شده؟!!!!
نظرات بینندگان