arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۷۷۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۵ - ۲۳ آذر ۱۳۹۸

تعامل ناجا و محیط زیست ضروری و ارزشمند است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در جریان بازدید از منطقه حفاظت شده هفتاد قله تعامل ناجا و سازمان حفاظت محیط زیست در صیانت از منابع ملی را ضروری و ارزشمند دانست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در جریان بازدید از منطقه حفاظت شده هفتاد قله تعامل ناجا و سازمان حفاظت محیط زیست در صیانت از منابع ملی را ضروری و ارزشمند دانست.

سردار شرفی در بازدید از پاسگاه‌های محیط بانی هفتاد قله اظهارکرد: همکاری و تعامل سازنده نیروی انتظامی و سازمان محیط زیست در انجام مأموریت‌ها و صیانت از منابع ملی ضروری و بسیار ارزشمند است.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت‌ها و اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست در تداوم فعالیت‌های ناجا برای تأمین امنیت ملی است و هر فردی که بخواهد به محیط زیست دست درازی و تعرض کند به جد با او برخورد می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم فردی خلاف قانون عمل کند.

جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست - نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی پلیس در تامین نظم و امنیت گفت: خوشبختانه در سال جاری با تعامل و همکاری نیروی انتظامی اقدامات و تدابیر خوبی در جهت انجام فعالیت‌ها و دستیابی به اهداف سازمان حفاظت محیط زیست در چارچوب دستورالعمل‌های قانونی صورت گرفته است.

وی در این دیدار از تلاش ارزشمند محیط بانان که با حداقل امکانات و بهره‌مندی مادی از امانت نسل‌های آتی حفاظت و حراست می کنند، قدردانی کرد و کار محیط بانی را از افتخارآمیزترین خدمات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی محیط زیست ادامه همکاری بیشتر و تعامل سازنده نیرو های انتظامی استان مرکزی در راستای حفاظت از حیات وحش، مدیریت هرچه بیشتر تنوع زیستی به ویژه در حوزه یگان حفاظت و جلوگیری از شکار غیر مجازدر زیستگاه‌ها و مناطق استان و بیان مشکلات از زبان محیط بانان و تاکید جدی بر حل مشکلات آنها توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست کشور از جمله مهمترین موضوعات محوری این بازدید بود.

نظرات بینندگان