arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۶ - ۲۵ آذر ۱۳۹۸

شرکت نیکون برای آزمون «دوربین Z 50» فرصتی 1 ماهه در اختیار کاربران می گذارد

شرکت نیکون در اقدامی جالب به کاربران خود فرصت می دهد پیش از خرید رسمی دوربین z50 یک ماه از آن استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا واقعاً مایلید این گوشی را بخرید یا خیر.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شرکت نیکون در اقدامی جالب به کاربران خود فرصت می دهد پیش از خرید رسمی دوربین z50 یک ماه از آن استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا واقعاً مایلید این گوشی را بخرید یا خیر.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیشنهاد ویژه نیکون به شما امکان می دهد تا قبل از تصمیم گیری در مورد خرید دوربین، تا حد امکان روی جنبه های مختلف آن متمرکز شوید و با اطمینان تصمیم بگیرید.

این توافق نامه برای مشتریان در ایالات متحده آمریکا در دسترسی است و شامل دوربین جدید نیکون می شود که توسط این شرکت ژاپنی به عنوان یک دوربین مسافرتی "ساده اما قوی " توصیف شده است.

کاربر با پرداخت بخشی اندک از هزینه این دوربین، از شرکت درخواست می کند دوربین را برای وی ارسال کند و اگر بعد از یک ماه تصمیم گرفت که Z 50 برایش مناسب نیست با ارائه فاکتور قبلی می تواند دوربین را پس فرستاده و هزینه پرداختی را نیز به طور کامل پس بگیرد.

گرانترین بسته نرم افزاری 1200 دلار قیمت دارد و شامل Z50 و دو قطعه لنز است؛ لنز 16-50 میلی متر VR و لنز زوم 50-250mm VR..  بسته بعدی Z50 با لنز 16-50 میلی متر VR به قیمت 1000 دلار قرار دارد و سرانجام ، اگر از قبل لنزهای Nikkor DSLR یا Nikkor Z خود را دارید ، می توانید بدنه Z 50 را با 860 دلار انتخاب کنید.

همه بسته های موجود شامل یک باتری دوربین ، یک شارژر و یک کارت حافظه است که برچسب قیمت آن تقریبا نزدیک به آنچه که شما به عنوان یک خریدار معمولی می پردازید ، است.

این دستگاه دارای یک سنسور APS-C 20.9 مگاپیکسلی و سیستم فوکوس اتوماتیک تشخیص فاز ترکیبی با 209 نقطه است که حدود 87٪ قاب را به صورت افقی و 85٪ عمودی پوشش می دهد. همچنین سرعت شاتر حداکثر 11 فریم در ثانیه است.

برچسب ها: فناوری
نظرات بینندگان