arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۲۳۱
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۸ - ۲۵ آذر ۱۳۹۸

فتح الله زاده: استراماچونی تا ساعاتی دیگر به تهران بر می‌گردد / بانک پول را به حسابش واریز کرده

علی فتح الله زاده مدیر پیشین باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت آندرا استراماچونی گفت آقای خلیل زاده پول را به حسابی در بانک سپه در رم واریز کرده و بانک سپه نیز پول را به حساب استراماچونی واریز کرده است و او تا ساعاتی دیگر به تهران بر می‌گردد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

علی فتح الله زاده مدیر پیشین باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت آندرا استراماچونی گفت آقای خلیل زاده پول را به حسابی در بانک سپه در رم واریز کرده و بانک سپه نیز پول را به حساب استراماچونی واریز کرده است.

وی ادامه داد: استراماچونی تا ساعاتی دیگر به تهران بر می‌گردد.

مدیر پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بحث FATF مانع از واریز پول استراماچونی و حواشی اخیر شد، گفت: حواشی اخیر ربطی به FATF ندارد، این موضوع تجربه جدیدی برای ما بود و به همین خاطر ار راه صحیح انجام نشد.
وی افزود: برای واریز در این سطح و اندازه مشکلی وجود ندارد و ربطی به FATF پیدا نمی‌کند.

آندرا استراماچونی ۴۳ ساله، در شهر رم متولد شد. او تنها ۲ فصل (۹۴/۹۵) در بولونیا بازی کرد و به دلیل مصدومیت فوتبال را در ۲۰ سالگی کنار گذاشت و به تحصیل پرداخت. استرا دارای مدرک حقوق از دانشگاه ساپینزا رم است، اما بعد از دریافت مدرک حقوق، کار حرفه‌ای خود را در فوتبال و آکادمی رم آغاز کرد؛ پس از فتح چند جام محلی، هدایت تیم زیر ۱۹ سال اینترمیلان را بر عهده گرفت و این تیم را به قهرمانی اروپا رساند؛ او در این فصل هدایت استقلال تهران را بر عهده گرفت که چند روز پیش به خاطر واریز مبلغ قرارداد خود تهران را ترک کرد.

منبع: میزان

نظرات بینندگان