arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۲۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۲۰ - ۲۵ آذر ۱۳۹۸

ترامپ باز هم به پلوسی اهانت کرد

رئیس جمهور آمریکا شب گذشته در توییت‌هایی به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا توهین کرد و اینبار دندان‌های مصنوعی این نماینده ارشد دموکرات را مایه تمسخر قرار داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در اشاره‌ای تلویحی به سن بالای«نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، با لحنی توهین‌آمیز در مورد او صحبت کرد.

این اقدام ترامپ در واکنش به انتشار ویدیویی بود که در آن پلوسی توضیح داد چرا موضوع «رشوه» در یکی از بند‌های استیضاح دموکرات‌های مجلس آمریکا علیه ترامپ وجود ندارد.

در این فیلم که «مارک میدوز» نماینده جمهوریخواه کنگره آن را در حساب توییتری‌اش منتشر کرده، خبرنگار از پلوسی می‌پرسد : «شما خودتان ترامپ را به رشوه متهم کردید. حال چرا تصمیم گرفتید که رشوه را در بندهای استیضاح قرار ندهید؟»

پلوسی در پاسخ به این خبرنگار گفت که این تصمیم روسای کمیته وکلای دموکرات‌ها بوده است.

در این فیلم دندان‌های مصنوعی پلوسی هنگام پاسخ به سئوال خبرنگار مذکور از دهانش بیرون می‌آید و این اتفاق دستمایه تمسخر برای ترامپ می‌شود.

ترامپ با اشاره به این ویدئو، نوشته است: «چون دندان‌های نانسی داشت از دهانش بیرون می‌افتاد و وقت فکر کردن نداشت.»

ترامپ در توییتی دیگر خطاب به نانسی پلوسی نوشت :«نانسی دیوانه پی می‌برد که دفاع از "آدام شیف" (رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا) دشوارتر از آن است که می پنداشت.»

نانسی پلوسی 79 ساله تاکنون پاسخ اهانت‌های ترامپ را نداده است.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در روزهای گذشته دو بند که رئیس‌جمهور این کشور بر اساس آن باید استیضاح شوند را به تصویب رساند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان