arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۰ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸

قیمت طلا، دلار و سکه در روز ۲۷ آذر ۹۸

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۹۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار تومان رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به دیروز ۴ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۴۹ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۷۷ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۹۸۶ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۹۶ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۲۵۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان است.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان