arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۴ - ۲۸ آذر ۱۳۹۸

حسن یزدانی: پای راستم دچار درد و ورم است / مردم دعا کنند زودتر برگردم / خدا نکند به المپیک نرسم

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک، با بیان این که در حال حاضر پای راستش دچار درد و ورم است، گفت: مردم دعا کنند زودتر به میادین بازگردم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک، با بیان این که در حال حاضر پای راستش دچار درد و ورم است، گفت: مردم دعا کنند زودتر به میادین بازگردم.

حسن یزدانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مصدومیت شدیدش در حین تمرینات برای حضور در جام باشگاه های جهان، اظهار کرد: روز گذشته در حین تمرین زانوی پای راستم به یک‌باره قفل شد و دیگر نتوانستم به تمرین ادامه بدهم. عکس ام آر ای گرفتم اما پزشکان گفتند خیلی گویا نیست و باید سریع‌تر به تهران بروم تا اقدامات لازم را انجام بدهم. الان درد و ورم دارم و پزشکان شنبه باید درباره وضعیتم نظر بدهند.

دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک، در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به دلیل پارگی مینیسک حضور در رقابت‌های اامپیک را از دست بدهد یا جای نگرانی وجود ندارد؟ خاطرنشان کرد: خدا نکند به المپیک نرسم. تمام هدف و برنامه من حضور در المپیک و شاد کردن دل مردم با خوشرنگ ترین مدال است.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم خطر جدی باشد. مردم برایم دعا کنند زودتر به میادین بازگردم و باز هم دل‌شان را شاد کنم. از همه مردم که ظرف چند ساعت اخیر نگران من بودند صمیمانه قدردانی می‌کنم.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان