arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۸ - ۲۸ آذر ۱۳۹۸

خلیل‌زاده: روند پرداخت مطالبات استراماچونی در مسیر خوبی قرار دارد

سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت: استراماچونی به سفیر ایران گفته که علاقمند به ایران و استقلال است و با رفع مشکلات مالی همکاریش را ادامه می دهد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خلیل‌زاده: روند پرداخت مطالبات استراماچونی در مسیر خوبی قرار داردسرپرست مدیرعاملی استقلال گفت: استراماچونی به سفیر ایران گفته که علاقمند به ایران و استقلال است و با رفع مشکلات مالی همکاریش را ادامه می دهد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل خلیل زاده سرپرست مدیر عاملی و رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص وضعیت استراماچونی گفت: با حمایت سلطانی‌فر و تلاش مسئولان باشگاه، ملاقات امروز استراماچونی و وکلای او با سفیر ایران نشانه خوبی برای ادامه همکاری است.

وی ادامه داد : با کمک وزارت ورزش و سفارت ایران در ایتالیا توانستیم بعد از چندین روز ملاقات خوب و موثری برای ادامه همکاری با استراماچونی داشته باشیم و با تدبیری که در نظر گرفتیم رفع مشکل پرداخت مطالبات او به مسیر خوبی رسیده است.

خلیل زاده گفت : استراماچونی به سفیرمان گفته است علاقمند ایران و استقلال است و با رفع مشکلات مالی همکاریش را ادامه می دهد.

سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال گفت : دوست داریم قبل از بازی با سپاهان در جام حذفی او در تهران باشد و دل هواداران استقلال شاد شود.

نظرات بینندگان