arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۸۸۶۶
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۱ - ۲۹ آذر ۱۳۹۸

مه باز هم پروازهای فرودگاه اهواز را به تاخیر انداخت

بروز پدیده مِه‌گرفتگی موجب شده که تا لحظه مخابره این خبر، ۱۱ پرواز ورودی و خروجی صبح جمعه فرودگاه اهواز به تاخیر بیفتد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برابر اعلام مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی اهواز، پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر به شماره ۴۳۲ در ساعت ۷:۱۰ دقیقه به مقصد شیراز، پرواز ساعت ۸:۳۰ دقیقه هواپیمایی کارون به مقصد اصفهان به شماره ۲۶۲۳، پرواز ساعت ۹ صبح ایران ایرتور با شماره ۹۸۹ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۹:۵۰ هواپیمایی وارش با شماره ۵۸۵۳ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۱۰هواپیمایی زاگرس به شماره ۴۰۰۰ به مقصد تهران، پرواز شماره ۴۱۰ ایران ایر به مقصد تهران در ساعت ۱۰:۵۰، پرواز شماره ۴۰۱۶ زاگرش در ساعت ۱۰:۵۰ به مقصد تهران، پرواز هواپیمایی کارون در ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه به شماره ۲۶۳۳ به مقصد رشت با تاخیر انجام می‌شوند.

همچنین پروازهای ساعت ۶:۲۵ و ۸:۵۰ شرکت های هواپیمایی ایران ایر و وراش به ترتیب با شماره های ۴۱۱ و ۵۸۵۲ از فرودگاه تهران به مقصد اهواز با تاخیر انجام می‌شود و علاوه بر این نیز پرواز شماره ۴۳۳ ایران ایر از فرودگاه شیراز مربوط به ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه به مقصد اهواز با تاخیر همراه است.

بر این اساس پیش‌بینی می‌شود در صورت تداوم مه، برخی پروازهای فرودگاه اهواز لغو شوند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، ساری، بندر عباس، عسلویه و خارک مسیرهای پروازی از اهواز و برعکس هستند.

اداره کل هواشناسی خوزستان شعاع دید در اهواز در صبح جمعه را ۵۰ متر اعلام کرد.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان