arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۹۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۹ - ۳۰ آذر ۱۳۹۸

قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز پاییز

بازار طلا، سکه و ارز که هفته گذشته را با شیب نزولی نسبت به روزهای پیشین شروع کرده بود، امروز در آخرین شنبه پاییز ۹۸ با رشد نسبی قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته بازگشایی شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۶۵ هزار و ۸۵۰ تومان قیمت دارد.

امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و ۵۶۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۱۰ هزار تومان است.

همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۴۷۸ دلار رسیده است.

جدیدترین قیمت ارز در بازار

در بازار معاملات ارز نیز امروز (شنبه) بانک‌ها هر دلار آمریکا را حدود ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و هر یورو را تا ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری کردند.

همچنین ارز مسافرتی هم‌قیمت بازار ارائه شد و حدود ۱۴ هزار و ۴۳۰ تومان در هر یورو قیمت خورده که برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع تا ۵۰۰ یورو و سایر کشورها ۱۰۰۰ یورو برای هر مسافر ارز بانکی اختصاص پیدا می‌کند.

در صرافی‌های مجاز بانکی هر دلار ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان خریداری می‌شود و ۱۲ هزار و ۹۴۰ تومان برای فروش این ارز قیمت تعیین شده است.

در معامله یورو نیز ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان نرخ برای خرید تعیین شده و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان برای فروش در نظر گرفته شده است.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان