arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۱۹۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۱۹ - ۳۰ آذر ۱۳۹۸

پایان امسال ، زمان ارائه استراتژی و سند تحول دیجیتال بانک ملی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری استراتژی و سند تحول دیجیتال این بانک نهایی شود.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی امروز در حضور جمعی از مدیران امور، روسای ادارات کل و کارشناسان حوزه استراتژی و فناوری اطلاعات بانک با تاکید بر این که برنامه های بانک متناسب با سیاست های ابلاغی وزارت امور اقتصادی و دارایی در حال تدوین است؛ اظهار کرد: بانک ملی ایران قصد دارد برنامه هایش را بر اساس اسناد تولید شده، ممیزی کند.

او با بیان این که در آینده نزدیک، شاهد تحولاتی جدی در حوزه بانکداری دیجیتال خواهیم بود، ادامه داد: بانک ملی ایران نیز همپای این فرایند، کسب و کارهای قدیم خود را بر پایه فناوری نوسازی می کند و کسب و کارهای جدیدش را نیز بر مبنای فناوری پایه گذاری خواهد کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر این که هزینه های بانک باید کاهش و درآمدهای آن افزایش یابد، تاکید و خاطرنشان کرد: هدف نهایی تحول دیجیتال نیز ایجاد یک سوپر مارکت خدماتی گسترده است که خدمت رسانی به مشتریان را بیش از پیش ساده سازی می کند.

وی در ادامه به راه اندازی رمز یکبار مصرف توسط بانک ملی ایران به عنوان پیشتاز این حوزه اشاره کرده و گفت: محصولات تازه بانک ملی ایران همواره در نظام بانکی زبانزد بوده و این روند ادامه هم خواهد داشت.

خاتونی با اشاره به لزوم چابک سازی سازمان ها به منظور ایجاد بسترهای مناسب برای تحول درونی، گفت: در تحول دیجیتال، بانک ملی ایران پوست اندازی خواهد کرد، به طوری که فناوری در همه اجزای آن حضور و بروز خواهد داشت.

در ادامه این نشست، جمعی از مدیران و کارشناسان به طرح مباحثی پیرامون تحول دیجیتال در بانک پرداخته و به سوالاتی در این حوزه پاسخ دادند.

نظرات بینندگان