arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۲۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۰۸ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۰
ما برای قهرمانی می‌جنگیم

کرانچار: گل سایپا آفساید بود/نظر صالح برایم مهم نیست

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل سایپا در شرایط آفساید به ثمر رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  فارس، کرانچار پس از پیروزی دو بر یک برابر سایپا در جمع خبرنگاران گفت: این برد را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم. ما شروع خوبی نداشتیم و بازی را ساده گرفته بودیم. اما بعد از آنکه گل خوردیم بازیکنان عزم خود را جزم کردند تا پیروز شوند.

وی افزود: بازی با تیم‌هایی که در خطر سقوط قرار دارند، همیشه خطرناک است و این بازی هم مستثنی نبود. ما بعد از آنکه گل خوردیم به خودمان آمدیم و توانستیم بازی را در دست بگیریم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید سوکای بازیکن آلبانیایی اصلا در حد سپاهان نیست و مرزبان زیر پای یانوش را خالی کرد تا این بازیکن را به تیم بیاورد، فقط خندید اما مرزبان گفت: من این بازیکن را تا به امروز ندیده بودم و در مرامم هم چنین کارهایی نیست. سوکای هنوز با فضای سپاهان آشنا نشده ضمن اینکه مشکلات جانبی هم دارد که نمی‌توانم آنها را بگویم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه خط هافبک امروز تیم ضعیف کار کرد، گفت: وقتی 6 بازی را برنده می‌شوید وخوب هم بازی می‌کنید ممکن است یک روز، روز بد شما باشد. امروز این اتفاق برای سپاهان افتاد. ما در 39 روز گذشته 4 روز یکبار بازی کردیم و فشار زیادی را تحمل کردیم. ضمن اینکه بازیکنانی مثل جمشیدیان و نویدکیا هم مصدوم بودند.

وی افزود: در تعطیلات لیگ در ترکیه اردوی خوبی می‌زنیم و دو بازی بین‌المللی هم انجام می‌دهیم تا وضعیت تیم‌مان بهتر شود.

کرانچار در مورد داوری مسابقه گفت: در مرام من نیست که در مورد داوری حرف بزنم و زیاد به داور اعتراض کنم  اما گل سایپا امروز آفساید بود و گلی هم که سزار زد، درست بود که داور آن را آفساید اعلام کرد.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه صالح شیوه برد این تیم را قابل قبول ندانسته، گفت: این نظر سرمربی حریف است. من از تیمم فوق‌العاده راضی هستم. مهم نیست دیگران چه قضاوتی در مورد ما می‌کنند. مهم آن است که ما از رده پنجمی به صدر جدول رسیدیم و اکنون برای قهرمانی می‌جنگیم.
نظرات بینندگان