arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۲۸۹۳۳
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

استقرار آتش‌نشانی در ۱۱۰ نقطه از راهپیمایی ۲۲بهمن پایتخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش ۲۸۰ نفر از آتش‌نشانان در مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش ۲۸۰ نفر از آتش‌نشانان در مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خبر داد.

سید جلال ملکی  در این باره اظهار کرد: همچون سال‌های گذشته آتش‌نشانی تهران به منظور تامین ایمنی شهروندان در روز ۲۲ بهمن ماه برای خدمت‌رسانی آماده است و علاوه بر اینکه این سازمان همواره در حالت آماده‌باش قرار دارد از ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه بامداد این روز استقرارهایی را برنامهریزی کرده است.

وی ادامه داد: طی این استقرارها ۲۸۰آتش‌نشان با به همراه داشتن ۵۸ خودرو سنگین، ۲۹ خودرو سبک و ۷۶ دستگاه موتورسیکلت عملیاتی در ۱۱۰ نقطه از مسیرهای راهپیمایی مستقر خواهند شد و آماده خدمت‌رسانی هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه علاوه بر آن چند ایستگاه ثابت آتش نشانی در مسیرهای شرق به غرب خیابانهای آزادی، انقلاب و جنوب میدان آزادی تا میدان فتح قرار دارد گفت: تمامی ۱۳۱ ایستگاه آتش نشانی پایتخت و ۱۹ گروه امداد و نجات این سازمان که در همه ایام به شهروندان خدمت رسانی می کنند، به عنوان پایگاه‌های پشتیبانی آماده انجام خدمت‌رسانی هستند.

وی در پایان افزود: در این روز، مدیران عملیاتی آتش نشانی تهران با در اختیار داشتن خودروهای سازمانی گشت زنی خواهند کرد و وضعیت ایمنی مسیرهای راهپیمایی را تحت کنترل قرار می دهند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان