کد خبر: ۵۲۹۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۰۹ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

افزایش بی سابقه تلفات ویروس کرونا در چین؛ ۱۰۳ کشته در یک روز / شمار قربانیان ۴ رقمی شد

وزارت بهداشت چین اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ مبتلا به ویروس کرونا در این کشور جان خود را از دست دادند. به این ترتیب تلفات ویروس کرونا در جهان از مرز یک هزار تن عبور کرد و ۱۰۱۳ نفر رسید. همچنین تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر مبتلا به این ویروس شناسایی شده اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کمیسیون ملی بهداشت چین از افزایش شمار قربانیان نسل جدید ویروس کرونا در این کشور به بیش از هزار نفر و ابتلای بیش از ۴۲ هزار تن دیگر به این ویروس کشنده خبر داد.

به گزارش شفقنا به نقل از رسانه های خبری جهان عرب، کمیسیون ملی بهداشت چین بامداد امروز (سه شنبه) اعلام کرد که با ثبت ۱۰۸ مورد جدید مرگ بر اثر ابتلا به نسل جدید ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان این ویروس کشنده در سراسر این کشور هزار رقمی شده و به هزار و ۱۶ نفر افزایش یافت.

کمیسیون ملی بهداشت چین در گزارش روزانه خود در این باره همچنین تاکید کرد که در ۲۴ ساعت گذشته دو هزار و ۴۷۸ مورد جدید ابتلا به نسل جدید ویروس کرونا به ثبت رسیده و این به معنای افزایش شمار افراد مبتلا به آن در سراسر این کشور به ۴۲ هزار و ۶۳۸ نفر می باشد.

در همین حال، کمیته بهداشت استان هوبی در مرکز چین به عنوان محل اصلی شیوع نسل جدید ویروس کرونا نیز گزارش روزانه خود را منتشر کرد که بر اساس آن، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ مورد جدید مرگ بر اثر ابتلا به این ویروس کشنده ثبت شده تا شمار قربانیان آن در این استان به ۹۷۴ نفر افزایش یابد.

بنا بر آمار کمیته بهداشت استان هوبی، در ۲۴ ساعت گذشته همچنین دو هزار و ۹۷ مورد جدید ابتلا به نسل جدید ویروس کرونا در این استان به ثبت رسیده که این نیز به معنای افزایش شمار افراد مبتلا به این ویروس کشنده در آن جا به ۳۱ هزار و ۷۲۸ نفر می باشد.

نظرات بینندگان