arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۰۱۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۵ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰

تولید 206 اتوماتیک متوقف شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به مشکلات شرکت ایران خودرو در تهیه گریبکس برای ۲۰۶ اتوماتیک گفت: تولید این خودرو در حال حاضر متوقف شده است.

به گزارش انتخاب، حسین اردوخانی در گفت و گو با پانا با اشاره به اینکه افزایش قیمت خودرو در یک ماهه گذشته نداشته ایم ، اظهار داشت: سازمان حمایت به شدت در حال کنترل قیمت ها بوده و به همین دلیل افزایش قیمتی در بازار خودرو در این مدت نداشته ایم.

وی ادامه داد: اگر افزایش قیمتی وجود داشته از سوی بازاریان است و از آنجایی که خودرو پیش از مصرف کننده به دست دلالان می رسد، قیمت برخی از خودرو ها رو به افزایش است.

رییس اتحادیه فروشنگان خودرو تصریح کرد: برخی خودروها مانند ۲۰۶ اتوماتیک به دلیل مشکلات شرکت در تامین گریبکس آن، دیگر تولید نمی شود و عدم تولید آن عاملی برای رشد قیمت آنها شده است.(قیمت ۲۰۶ اتوماتیک در هفته گذشته بیش از ۲ میلیون تومان گران شد)

اردوخانی در خصوص خودرو های وارداتی تاکید کرد: پیش فروش خودرو وارداتی از سوی شرکت های غیر معتبر در روزهای اخیر آغاز شده که این اقدام نه تنها مورد تایید اتحادیه نبوده بلکه اتحادیه در حال پی گیری و بستن این واحد ها است به همین جهت مردم از خرید خودرو خارجی پیش فروش از این شرکت ها خودداری کنند.

وی تصریح کرد: پی گیری های اتحادیه نشان می دهد بسیاری از این شرکت ها با نام های جعلی فعالیت می کنند و هدف آنها تنها سود جوبی از شرایط کنونی بازار است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دانشجو خارج از کشور
|
UNITED STATES
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
1
21
باز هم شعار دولت: تحریم ها اثری نکرده است
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
نه تنهخا اثری نکرده بلکه بهتر تر شده !! کاش راجع به مشکلات پروزه های کشور و همچنین واحدهیا صنعتی نفت و گاز هم می نوشتید همه اش که ماشین نیست
دانشجو از غزه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۱
8
1
خودمان بهترش را می سازیم
نظرات بینندگان