arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۳۱۳۵
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۷ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

نامه احمدی نژاد به دبیر کل سازمان ملل: ویروس کرونا ساخته زرادخانه‌های جنگ بیولوژیک و وحشت آفرین‌تر از سلاح هارپ است

احمدی نژاد در نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل درباره ویروس کرونا نوشته است: سازمان بهداشت جهانی را موظف فرمایید تا قاطعانه آزمایشگاه‌های موصوف را شناسایی و همراه با عاملان به کارگیری ویروس‌هایی مانند کرونا به جامعه جهانی معرفی نماید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمود احمدی نژاد در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل نوشته است: امروز برهمگان آشکار شده است که امثال ویروس جهش یافته و هوشمند کرونا ۲۰۱۹، ساخته و پرداخته آزمایشگاه‌ها و به تعبیر صحیح‌تر، زرادخانه‌های جنگ بیولوژیک برخی قدرت‌های سلطه‌گر جهانی است.

در نامه احمدی‌نژاد خطاب به دبیر کل سازمان ملل آمده است: اطلاع دارید که استفاده از ابزار بیولوژیک از جمله اخیرا و در مقیاس وسیع، کرونا ویروس (کووید ۲۰۱۹) به عنوان سلاحی جدید برای برقراری و یا حفظ برتری سیاسی و اقتصادی در عرصه بین الملل، توسط برخی قدرت‌های سلطه جو و گسترش سریع آن، موجب نگرانی عمومی ملت‌ها و ایجاد اختلال بیش از پیش در امنیت مردم جهان شده است. احساس مسئولیت در برابر گستردگی و عمق خسارات مادی و معنوی بی‌سابقه ناشی از این جنگ و تهاجم تحمیلی علیه بشریت، اینجانب را ملزم به طرح مساله با جناب عالی نمود.

احمدی نژاد در ادامه نوشته است: امروز برهمگان آشکار شده است که امثال ویروس جهش یافته و هوشمند کرونا ۲۰۱۹، ساخته و پرداخته آزمایشگاه‌ها و به تعبیر صحیح‌تر، زرادخانه‌های جنگ بیولوژیک برخی قدرت‌های سلطه‌گر جهانی و بسیار ضد‌انسانی‌تر، مخرب‌تر و وحشت‌آفرین‌تر از دیگر سلاح‌های ضد انسانی مانند هسته‌ای و شیمیایی و هارپ است.

از جناب عالی در جایگاه دبیرکلی سازمان ملل انتظار می‌رود:

۱- اقدام ضدبشری قدرت‌های جنایتکار جهانی در تحمیل جنگ بیولوژیک بر ملت‌ها با هدف سلطه‌گری را قاطعانه محکوم کنید و اجازه ندهید عاملان اینگونه جنایات، مقاصد شوم و پلید سیاسی و اقتصادی خود را با پنهان‌کاری محقق ساخته و خود را از پیگرد قضایی و جزایی سازمان ملل مصون بدانند.

۲- با حساسیت ویژه، عاملان تولید و به کارگیری سلاح‌های بیولوژیک، شناسایی و در سطح جهانی با آنان برخورد قاطع صورت پذیرد. بی‌تفاوتی و عدم مقابله جدی و موثر با آنان، می‌تواند مناسبات میان کشور‌ها و ملت‌ها را تخریب و موجودیت ملت‌ها را با تهدید جدی مواجه سازد.

۳- برنامه اصلاح و تقویت کنوانسیون منع ساخت و به کارگیری سلاح‌های بیولوژیک با هدف ممنوعیت هرگونه تحقیقات و پژوهش و برپایی آزمایشگاه و تولید و اقدام به ساخت و انباشت و استفاده از هر نوع سلاح بیولوژیک در هر سطحی از اثر، تنظیم و به مجمع عمومی سازمان ملل متحد ارائه گردد. پیش‌بینی ساز و کار اجرایی روش‌های نظارتی و کنترلی موثر و قاطع برای جلوگیری و برخورد با هر نوع اقدام در این زمینه از طریق مشارکت شفاف و مسئولانه همه دولت‌ها و ملت‌ها در آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

۴- سازمان بهداشت جهانی را موظف فرمایید تا قاطعانه آزمایشگاه‌های موصوف را شناسایی و همراه با عاملان به کارگیری ویروس‌هایی مانند کرونا به جامعه جهانی معرفی نماید.

امروز به لطف آگاهی روز افزون ملت‌ها و میل متزاید به وحدت و مشارکت برای نیل به آزادی، عدالت، کرامت، رفاه و پیشرفت، سیطره شیطانی قدرت‌های ضد انسانی در تنگنا قرار گرفته است و صد البته تکیه بر سلاح‌های کشتار جمعی و اقدام به جنایات ضد بشری نه تنها راهی برای نجات آنان نمی‌گشاید بلکه در پایان بخشیدن به ظلم سنگین شان بسیار تسریع می‌کند.

اطمینان می‌دهم به زودی و با پیوستن رودخانه‌های ملت‌ها به یکدیگر و در سایه ظهور انسان کامل که یار و راهنما و عاشق و دلسوز انسانهاست، قدرت حقیقی ملت‌ها به صحنه خواهد آمد و بساط سلطه‌گری از زمین برچیده شده و روز پر شکوه تولد و استقرار کامل انسانیت و دوران درخشان تجلی اکبر عظمت خدا و انسان آغاز خواهد شد.

از خداوند متعال موفقیت جناب عالی و همه آزاد اندیشان و کسانی که دل در گرو کرامت و امنیت و تعالی جامعه انسانی را دارند، مسالت می‌کنم.

منبع: دولت بهار

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۱۷
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
7
4
یک نفر زمان حکومت خودش اعتنایی به قطع نامه های ظالمانه نمی کرد ، حالا چی شده که داره از ظالمان انتظار عدم ظلم داره؟
مقابله به مثل فقط می فهمن بعضی ها
مهدو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
4
4
برو عامو دست خدا ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
5
7
یکی ازش بپرسد تو از کجا فهمیدی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
6
8
چینی ها نفهمیدن ولی تو فهمیدی ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
یعنی فکر میکنی چینی ها اینو مدنظر ندارن بزرگوار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
6
9
فقط نظر مخالف نذارید.زنده با احمدیزاد
فرهاد
|
Bulgaria
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
8
8
این موصوع رو دکتر درست میگه و به درستی اقدام کرده درود بر شجاعت نفر اول جهان که حاضر شد نامه بزنه و افشا کنه موضوع ویروس جهش یافته توسط ارمایشگاه بشری
درود بر شرفش
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
2
3
زنده باداحمدی نژاد دولت اینده بهاره خجسته
توحید سلیمی
|
Ireland
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
0
1
درود بر شرفت. که مثل همیشه قاطعانه،مدبرانه و جسورانه ،بدون هیچ ترسی.واقعیت را به رخ سایر ملل،ادیان و استعمارگران خائن میرسانی، خداوند بر همه چیز آگاه است .
نظرات بینندگان