arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۵۰۶۳
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۹ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

سود ۱۸ درصد برای مالکانی که مسکن خود را در پردیس تحویل نگرفته اند

مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحدها باید سود ۱۸ درصد بدهند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سید مهدی هدایت عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص تصویب افزایش سود وام گیرندگان مسکن مهر به ۱۸ درصد اظهار داشت: در پردیس چندین هزار واحد داریم که علی رقم اینکه چندسالی واحدها آماده شده و عموماً هم در آن بلوک‌ها ساکن داریم جهت فروش اقساط و تحویل واحد مراجعه نمی‌کنند.

 

هدایت افزود: در بررسی‌هایی که ما انجام داده‌ایم، مشخص شد که این واحدها عموماً دست بنگاه‌ها و سرمایه‌گذاران هست و به خاطر این موضوع در حال پیگیری هستیم که مصوبه‌ای بگیریم تا افرادی که واحد آنها از سال قبل آماده شده و تحویل نگرفته‌اند سود وام بانکی آنها ۱۸ درصد بشود.

 

مدیر عامل شرکت عمران پردیس عنوان داشت: با اعلام موضوع دریافت سود ۱۸ درصد بعضی از مالکین ما هم نگران شده بودند و تعدادی که هنوز واحد تحویل نگرفته‌اند در این موضوع دچار تردید بودند اما اعلام می‌کنیم که این مصوبه فقط برای مالکانی است که واحدشان تکمیل شده است، لذا این مصوبه شامل حال این افراد نمی‌شود و فقط برای افرادی که از واحد آنها چند سال گذشته آماده شده و چندین بار به آنها اخطار داده و تحویل نگرفته‌اند می‌باشد.

 

وی در خصوص اینکه آیا زمانی برای تحویل واحدها تعیین شده یا نه عنوان داشت: بعد از این موضوع برخی از مالکین مراجعه کردند ولی هنوز باز هم بعضی افراد مراجعه نکرده‌اند شامل این مصوبه جدید خواهند شد و باز پس گیری وام آنها با میزان ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.

منبع: مهر
نظرات بینندگان