arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۵۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۲۳ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

28 نفر قربانی الکل در خوزستان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: کم سن ترین قربانیان مشروبات الکلی تقلبی در ۲ روز اخیر اهواز ۲ نوجوان ۱۶ ساله هستند. مشروبات الکلی تا الان جان 28 نفر را گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دکتر علی احسان پور اظهار داشت: متاسفانه تا ساعت ۲۲:۳۴ دقیقه دوشنبه شب تعداد ۲۸ نفر در اهواز به علت مصرف مشروبات الکلی تقلبی جان خود را از دست داده و آمار همچنان رو به افزایش است.

 

وی افزود: میانگین سنی قربانیان الکل در اهواز ۳۱ ساله است.

 

دکتراحسان پور ادامه داد: در روزهایی که تمامی امکانات درمانی و بهداشتی استان برای مقابله با بیماری کرونا بسیج شده است ولی متاسفانه ناآگاهیهای نوجوانان و جوانان خوزستانی کادر درمانی و پزشکی استان را با یک شوک بزرگ مواجه کرده اند.

 

وی ادامه داد: طی دو هفته تنها ۸۳ بیمار کرونایی در بیمارستانهای خوزستان بستری و تحت درمان قرار گرفته که ۱۸ نفر آنان فوت شده اند اما در مدت ۲ روز تعداد بیماران مسموم شده از مصرف مشروبات الکلی تقلبی در خوزستان بیشتر شده است.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ویروس کرونا یک ویروس جدید است که هنوز ابعاد آن شناخته شده نیست و طبق آخرین داده های به دست آمده تنها با بهداشت فردی و شستن دستها می توان از این ویروس در امان ماند و حتی دارویی برای آن کشف نشده است.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان