arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۵۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۷ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

هاشمی گزینه اصلی جانشینی انصاری‌فرد در پرسپولیس

به احتمال زیاد مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ظرف امروز یا فردا به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شب گذشته محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و ظهر امروز نشست هیات مدیره باشگاه برای تصمیم گیری در این خصوص برگزار شد و تا این لحظه ادامه دارد.

در این نشست ابتدا اعضا با استعفای محمدحسن انصاری فرد مخالفت کردند و قرار شد تا عصر امروز منتظر پاسخ وی بمانند. به نظر می‌رسد انصاری‌فرد برای بازگشت به پرسپولیس اعلام آمادگی نکرده و حتی شایعه طرح برخی شروط از جانب وی مبنی بر بازگشت به باشگاه به همراه مدیر روابط عمومی خود نادرست عنوان شد. به همین دلیل اعضای هیات مدیره جلسه خود را برای انتخاب جانشین وی ادامه دادند.

از مهرداد هاشمی که سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا را در کارنامه دارد به عنوان گزینه اصلی جانشینی وی نام برده می‌شود و او ظرف امروز یا فردا به عنوان سرپرست معرفی خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس شب گذشته به دلیل اختلاف با اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل برکناری مدیر روابط عمومی باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

همچنین انصاری فرد در خصوص شروط خود برای بازگشت به باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف اخبار منتشر شده هیچ شرطی برای بازگشت به باشگاه پرسپولیس نگذاشته و در این خصوص صحبتی نکرده‌ام.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان