arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۵۸۴۰
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

ورود خودروهای شهرستان های گیلان به رشت ممنوع شد

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت: به منظور پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا از ورود خودروهای شهرستان های استان به کلانشهر رشت با قاطعیت جلوگیری می شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان کنترل شیوع ویروس کرونا در کلانشهر رشت و پیشگیری از شیوع بیشتر آن را هدف پلیس از اجرای این طرح عنوان کرد.

او با اشاره به اینکه بخش زیادی از این سفرها با هدف انجام خریدهای نوروزی انجام می شود، تصریح کرد: هم استانی ها از تردد از شهرستان ها به مقصد شهر رشت خودداری و از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه انتظار است مردم همکاری بیشتری در این رابطه داشته باشند، افزود: هفته گذشته عدم تردد در معابر از سوی مردم خیلی خوب رعایت شد.

سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه برابر اعلام متخصصان این هفته اوج انتشار ویروس در استان است، یادآور شد: به دلایل مختلف امکان قرنطینه ساکنان شهر وجود ندارد، اما مردم باید حساسیت موضوع را درک کنند و برای سلامتی خود و سایرین به توصیه ها توجه کنند.

او افزایش تردد خودروها در شهر رشت و سایر شهرهای گیلان را نگران کننده دانست و گفت: در چند روز اخیر شاهد افزایش تردد خودروها در شهر رشت و سایر شهرهای استان هستیم.

سرهنگ طالبی خاطرنشان کرد: مردم فقط برای فعالیت های ضروری از منزل خارج شوند چرا که خانه امن ترین مکان از این ویروس است.

نظرات بینندگان