arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۵۹۵۸
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
بیزینس اینسایدر:

کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت به علت شیوع کرونا لغو شد

 به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنفرانس توسعه دهندگانBuild  شرکت مایکروسافت لغو شد و قرار است این کنفرانس به جای برگزاری فیزیکی، به شکل آنلاین برگزار شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنفرانس توسعه دهندگانBuild  شرکت مایکروسافت لغو شد و قرار است این کنفرانس به جای برگزاری فیزیکی، به شکل آنلاین برگزار شود.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از بیزینس اینسایدر، کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت از بزرگترین رویدادهای سال است که قرار بود از 19 تا 21 می برابر با 30 اردیبهشت تا یکم خرداد ماه در سیاتل برگزار شود ، لغو شد.

پیش از این نیز، شرکت های دیگر ، از جمله گوگل ، فیس بوک و آمازون ، کنفرانس های توسعه دهنده خود را لغو کرده اند و به جای آن تصمیم می گیرند که آنها را به صورت آنلاین برگزار کنند. مایکروسافت حداقل دو مورد COVID-19 در بین کارمندان خود  دارد. این شرکت به اکثر کارمندان توصیه کرده است که از خانه کار کنند ، اما از برخی از فروشندگان خواسته است که به کار خود ادامه دهند.

این رویداد در سال 2019 حدود 6 هزار نفر شرکت کننده داشت. مایکروسافت در بیانیه ای به  بیزینس اینسایدر گفت: "امنیت جامعه ما اولویت اصلی است. با توجه به توصیه های ایمنی سلامت برای ایالت واشنگتن ، ما به جای یک رویداد حضوری ، رویداد سالانه مایکروسافت را به عنوان یک رویداد دیجیتالی برای توسعه دهندگان ارائه خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا جامعه توسعه دهندگان خود را در این قالب جدید مجازی گرد هم بیاوریم تا با هم یاد بگیریم ، به هم متصل شویم و کدگذاری کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. "

کینگ کانتی ، که مرکز آن مایکروسافت است و قرار بود Build در آن برگزار شود ، یکی از مراکز  شیوع کرونا در ایالات متحده است. هم رده های مایکروسافت ، از جمله فیس بوک ، گوگل و آمازون ، به طور مشابه بسیاری از رویدادهای گسترده توسعه دهنده خود را لغو کرده و آنها را به صورت آنلاین برگزار می کنند تا از این طریق ویروس را مهار کنند.

نظرات بینندگان