arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۶۲۰۱
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۹ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

ربیعی: قرنطینه تهران دروغ بزرگ است

سخنگوی دولت با بیان این که هرگونه شایعه درباره قرنطینه تهران یک دروغ بزرگ است، گفت: عده‌ای در تلاش هستند با ترویج دروغ و شایعه آرامش مردم را بر هم بزنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«علی ربیعی» شامگاه شنبه با رد شایعات مربوط به قرنطینه تهران، افزود: هیچ تغییری در ساعات کار مراکز خرید، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، نانوایی‌ها و مشاغل ضروری که نیاز مردم است صورت نخواهد گرفت.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که «ممکن است ساعات کار برخی مشاغل به تناسب نیازهای مردم نیز افزایش یابد»، تصریح کرد: از مردم به جد درخواست داریم که در حوزه سلامت و بهداشت با استناد به اخبار و اطلاعات موثق از مراجع رسمی، با نظام سلامت همراهی کنند و برنامه های خود را بر اساس آنچه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می کند تنظیم کنند.

ربیعی افزود: ما از روز اول تشکیل ستاد مبارزه با کرونا از همه تقاضا کردیم که از سیاسی کردن موضوع اجتناب کنند، اما برخی تلاش می کنند با ترویج اخبار دروغ، نگرانی های و دغدغه‌های مردم را در این شرایط افزایش دهند.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق، صریح و شفاف در مقابله با کرونا را برای همه رسانه ها ضروری دانست و افزود: جامعه ما بیش از هر چیزی امروز نیازمند آرامش، آگاهی بخشی دقیق از سوی همه رسانه‌ها، تلاش برای افزایش مشارکت عمومی با همکاری سازمان های مردم نهاد و تمرکز بر رعایت توصیه های ستاد ملی برای مقابله با کرونا است.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان