arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۶۶۰۶
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۳ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

دستگیری عوامل فروش مواد ضد عفونی کننده تقلبی در پیشوا

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از کشف کارگاه غیر مجاز تولید مواد ضد عفونی کننده تقلبی و دستگیری ۲ تن از عوامل توزیع این مواد بهداشتی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از کشف کارگاه غیر مجاز تولید مواد ضد عفونی کننده تقلبی و دستگیری ۲ تن از عوامل توزیع این مواد بهداشتی خبر داد.

 سرهنگ"احمد رضا کاکاونـــد"در این خصوص گفت: همزمان با شیوع اپیدمی ویروس کرونا و نیاز به مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده، ماموران انتظامی این فرماندهی برخورد با عوامل احتکار و توزیع کنندگان غیر مجاز مواد بهداشتی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در همین رابطه ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و حضور میدانی ، یک نفر توزیع کننده مواد ضد عفونی کننده تقلبی با برندهای جعلی را که با یک خودرو پیکان وانت اقدام به توزیع در سطح شهر می کرد را شناسایی کردند.

سرهنگ کاکاوند تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه مکان تهیه و ساخت این مواد غیر مجاز را اعلام که پلیس پس از هماهنگی با مراجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و پس از بازرس از آن موفق به کشف ۷۳ کارتن حاوی ۲۱۹۰ بطری در مجموع بیش از ۷۰۰ لیتر محول ضد عفونی غیر مجاز با برندهای جعلی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با اشاره به جدیت پلیس در برخورد با اینگونه موارد که سلامت مردم را به خطر می اندازند، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان