arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۶۶۹۰
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۸ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

حریرچی: روند ابتلا به کرونا در خراسان رضوی رو به افزایش است

معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: متاسفانه روند میزان بستری و ابتلا به ویروس کرونا در مشهد و استان خراسان رضوی رو به افزایش است. بر اساس بررسی‌های انجام شده بیشتر افرادی که در این شهر مبتلا می‌شوند علت آن منشأ خارج استانی است از تمامی مردم دوست دار ولایت و امامت کشور خواست از سفر به مشهد خودداری کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی در حاشیه دیدار با استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده بیشتر افرادی که در این شهر مبتلا می‌شوند علت آن منشأ خارج استانی است از تمامی مردم دوست دار ولایت و امامت کشور خواست از سفر به مشهد خودداری کنند.

نماینده ویژه وزیر بهداشت و ناظر بر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا با بیان اینکه سال هاست که همه مردم ایران عید میهمان حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بوده اند، تصریح کرد: در لحظه سال تحویل امسال، انشاالله امام رضا (ع) میهمان قلب‌های همه مردم ایران خواهند بود.

دکتر حریرچی با تاکید بر اینکه همه ما می‌دانیم که قوام کشورمان به برکت مضجع شریف و نورانی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است از تمام مردم خواست، برای حفظ سلامت خود و مجاوران، امسال از سفر به مشهد خودداری کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط پیش آمده امکانات بهداشتی و درمانی مشهد تنها برای خدمات رسانی به مجاوران و شهروندان این شهر کافی است و در ارائه خدمات به میهمانان و مسافران دچار معذوریت است از تمامی مردم کشور خواست از هر گونه سفر زیارتی، سیاحتی و تفریحی به استان خراسان رضوی خودداری کنند.

منبع: مهر
نظرات بینندگان